• خانه
  • اخبار
  • تصاویر گوگل پیکسل واچ قبل از انتشار رسمی منتشر شد!

تصاویر گوگل پیکسل واچ قبل از انتشار رسمی منتشر شد!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر گوگل پیکسل واچ قبل از انتشار رسمی منتشر شد!

به جرات می توان گفت که یکی از موردانتظارترین ساعت های هوشمندی که تاکنون در مورد آن صحبت شده است، ساعت گوگل پیکسل است. این ساعت هوشمند احتمالا دارای ویژگی های بسیار مهمی خواهد بود. اما اکنون می بینیم که تصاویر گوگل پیکسل واچ قبل از انتشار رسمی منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

تصاویر گوگل پیکسل واچ لو رفت

با نزدیک شدن به تاریخ احتمالی راه اندازی Google Pixel Watch، شایعات مربوط به اولین ساعت هوشمند گوگل به طرز چشمگیری افزایش یافته است. Mountain View (Google) به تازگی وب سایت خود را به روز کرده تا راه را برای ساعت هوشمند خود هموار کند و این شرکت همچنین در حال ثبت علامت تجاری برای نام ساعت خود است. اما مهمتر از همه، اکنون تصاویر گوگل پیکسل واچ برای اولین بار مشاهده می شود.

این تصاویر ظاهرا مربوط به نمونه اولیه پیکسل واچ است که توسط کارمندان گوگل استفاده شده است. شخصی ساعت پیکسل را در رستورانی در ایالات متحده پیدا کرد که ظاهراً توسط کارمندانی رها شده بود که ممکن است آن را برای آزمایش آورده باشند. مردی که آنجا بود چندین تصویر از این ساعت هوشمند را برای اندروید سنترال ارسال کرد.

این تصاویر طبق شایعات و تصاویر قبلی به بیرون درز کرده اند و یک ساعت گرد با صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه که تا پشت امتداد دارد را نشان می دهد. در کنار آن یک تاج نقره ای و یک دکمه به شکل تبلت وجود دارد. گزارش های قبلی حاکی از آن بود که این ساعت ممکن است دارای دو دکمه باشد، از جمله یکی برای تماس با دستیار صوتی. همانطور که 9to5Google قبلاً اشاره کرد، تصاویر این ساعت هوشمند به خوبی با مدل های Wear OS 3 سازگار است.

یک سوراخ زیر تاج وجود دارد که می تواند میکروفون یا ارتفاع سنج باشد. قسمت های پایین دارای دو اسلات برای دسترسی آسان تر به آستانه های بالاتر و قسمت های پایین دارای دو شیار برای دسترسی آسان تر به آستانه های بالاتر بودند. همچنین یک پورت تشخیصی در بالای دستگاه وجود دارد، اما از آنجایی که این دستگاه یک ساعت پیکسلی برای مقاصد آزمایشی است، ممکن است پورت در محصول نهایی قابل مشاهده نباشد.

گفتن در مورد تجربه پیکسل واچ با Wear OS 3 سخت است، زیرا شخصی که نمونه اولیه دستگاه را پیدا کرد گفت که نمی تواند از طریق صفحه بوت که رمز عبور Google را نشان می دهد (در تصویر نشان داده شده است) عبور کند. آنها همچنین موفق شدند بند را روی دستگاه نگه دارند و به نظر می رسد که این بند مستقیماً به فریم وصل می شود و از مواد ژله ای و انعطاف پذیر (درست مانند بند های اسپرت اپل واچ) ساخته شده است. به نظر می رسد این یک بند انحصاری است و خریداران ممکن است به بندهایی که توسط خود گوگل ساخته شده محدود شوند.

مطابق با PhoneArenaظاهراً کارمندان Google جعبه ای را حمل می کردند که برای ساعت طراحی شده بود و روی آن یادداشتی روی آن نوشته شده بود: این دستگاه مطابق با قوانین کمیسیون ارتباطات فدرال کانادا مجوز ندارد و از نظر مطابقت با آنها (مقررات اتحادیه اروپا) آزمایش نشده است. این دستگاه فقط برای تست داخلی و توسعه است.

طبق شایعات قبلی، این ساعت از تراشه ساخت سامسونگ استفاده می کند و می تواند 32 گیگابایت حافظه داخلی ارائه دهد که می تواند آن را به یکی از بهترین ساعت های هوشمند سال 2022 تبدیل کند. شایعه شده است که ممکن است گوگل ماه آینده در I / آن را معرفی کند. کنفرانس O همراه با Pixel 6a. نظر شما در این مورد چیست؟