• خانه
  • اخبار
  • تصاویر کپی های آیفون 14 اطلاعاتی در مورد برش صفحه نمایش و ضخامت دوربین ارائه می دهد.

تصاویر کپی های آیفون 14 اطلاعاتی در مورد برش صفحه نمایش و ضخامت دوربین ارائه می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر کپی های آیفون 14 اطلاعاتی در مورد برش صفحه نمایش و ضخامت دوربین ارائه می دهد.

آیفون 14 پرچمدار بعدی اپل است که در 4 عضو مختلف عرضه خواهد شد. تا به امروز اطلاعات بسیار مهمی از مشخصات و طراحی این 4 دستگاه منتشر شده است. اما اکنون ماکت های آیفون 14 اطلاعات مهمی را برای برش صفحه نمایش ارائه می کنند. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

تصاویر ماکت آیفون 14 اطلاعات جدیدی از طراحی دستگاه را نشان می دهد

مدتی پیش، افشاگری به نام ShrimpApplePro برای اولین بار اطلاعاتی در مورد طراحی جدید آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس منتشر کرد. اما امروز او تصاویر و ویدئوهایی از یک ماکت آیفون 14 پرو مکس با پرینت سه بعدی را به اشتراک گذاشت. این ماکت احتمالا بر اساس مشخصاتی است که اپل برای سازندگان لوازم جانبی ارسال کرده است و اطلاعاتی در مورد تغییراتی که مدل جدید به همراه خواهد داشت به ما می دهد.

تصاویر کپی در آیفون 14

هر چند قبلا ماکت سری آیفون 14 اما این اولین بار است که یکی از این خطوط را می بینیم که جایگزین مدل های قدیمی Pro با برش های گرد و بیضی می شود. همانطور که گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند، شکاف‌های دوربین جلو و فناوری Face ID احتمالاً کمی بزرگ‌تر از چیزی است که ما به دیدن آن عادت کرده‌ایم.

به نظر می رسد اپل تنها قسمت بی مصرف اطراف محل اسلات را حذف کرده و تک تک اجزا و قطعات را کم نکرده است. نکته دیگری که به نظر می رسد این کپی ها فاش کرده اند این است که آیفون 14 پرو مکس نسبت تصویر بالاتری نسبت به آن دارد. آیفون 13 پرو مکس ایناهاش. این با گزارش‌ها و تصاویری مطابقت دارد که قبلاً نشان می‌داد آیفون‌های جدید می‌توانند بلندتر باشند تا با طراحی جلویی جدید مطابقت داشته باشند. ظاهراً این نسبت تصویر این دستگاه از 19.5: 9 به 20: 9 تغییر کرده است. به نظر می رسد این نیز توضیح دهد که چرا آیفون 14 پرو مکس دارای لبه های متفاوتی نسبت به سایر مدل ها است.

این تصاویر همچنین شایعات مبنی بر برآمدگی بزرگتر آیفون 14 پرو مکس در دوربین را تایید می کند. گفته می شود اندازه مورد نیاز برای نصب دوربین جدید 48 مگاپیکسلی که جایگزین دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی در سری آیفون 13 می شود، افزایش یافته است. به همین دلیل است که فرمت طراحی آیفون 13 پرو مکس با ماکت آیفون 14 پرو مکس مطابقت ندارد.

حتی اگر گوشی احتمالاً همان صفحه نمایش 6.7 اینچی مدل قبلی خود را داشته باشد، باز هم تفاوت های قابل توجهی وجود دارد. اگرچه این موضوع در عکس ها چندان مشخص نیست، اما ممکن است این گوشی میدان های نازک تری نسبت به مدل 2021 خود داشته باشد. اینها همه تغییرات طراحی هستند که از آیفون 14 انتظار می رود.

مطابق با PhoneArenaهمچنین شایعه شده است که مدل‌های Pro تراشه A16 Bionic را دریافت خواهند کرد که مبتنی بر فناوری پیشرفته Mora است و از نظر تئوری باید آنها را سریع‌تر و کارآمدتر از همیشه کند. انتظار می رود کل سری آیفون 14 مجهز به دوربین جلوی بهتری باشد و همچنین گفته می شود که می تواند پیام های اضطراری را از طریق شبکه های ماهواره ای ارسال کند.

این تغییرات می تواند سری آیفون 14 را به بهترین گوشی های سال 2022 تبدیل کند. همانطور که قبلاً شنیده اید، آیفون 13 مینی 5.4 اینچی بدیهی است که با 6.7 اینچی مکس جایگزین می شود. انتظار می رفت اپل گوشی های جدید خود را در ماه سپتامبر عرضه کند، اما با توجه به شرایط قرنطینه فعلی در چین که بر بزرگترین شرکت های مونتاژ آیفون تاثیر گذاشته است، نمی توان این تاخیر را رد کرد.