• خانه
  • اخبار
  • تصاویر واقعی موتورولا فرانتیر با دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی منتشر شده است

تصاویر واقعی موتورولا فرانتیر با دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر واقعی موتورولا فرانتیر با دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی منتشر شده است

پیش از این موتورولا از ساخت گوشی با دوربین 200 مگاپیکسلی خبر داده بود. اما انتشار تصاویر واقعی روی این گوشی با نام Frontier نشان می دهد که موتورولا از دوربین 200 مگاپیکسلی و طراحی جدیدی برای آن استفاده کرده است.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا، سامسونگ پیش از این اولین سنسور 200 مگاپیکسلی خود را معرفی کرده بود. اما پس از گذشت چند ماه، این سنسور در هیچ گوشی هوشمندی از برندهای مختلف استفاده نشد. طبق اخبار منتشر شده قبلی، اولین گوشی مجهز به این سنسور موتورولا فرانتیر بود.

به عنوان پرچمدار بعدی موتورولا، این گوشی میزبان ماژول دوربین غول پیکر خواهد بود. بر اساس گزارش منتشر شده توسط گیزمو چین، تصاویر زنده ای از این گوشی موتورولا در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است که نشان می دهد موتورولا از ماژول دوربین 200 مگاپیکسلی در این گوشی استفاده کرده است. همچنین این ماژول شباهت زیادی به ماژول های سری 12 شیائومی دارد.

پنل پشتی Motorola Frontier دارای یک دوربین 200 مگاپیکسلی با یک دوربین بزرگتر در بالا و دو دوربین دیگر در پایین است. عبارات حک شده بر روی این ماژول نیز استفاده از دوربین 200 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال را نشان می دهد. اولین گوشی با دوربین 200 مگاپیکسلی احتمالا توسط موتورولا عرضه خواهد شد. همچنین با توجه به معرفی آتی تراشه Snapdragon 8 Generation One Plus امکان استفاده از آن در Motorola Frontier وجود دارد.