منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تصاویر موجود در قاب محافظ پیکسل 7 پرو، طراحی احتمالی قسمت دوربین را نشان می دهد

تصاویر موجود در قاب محافظ پیکسل 7 پرو، طراحی احتمالی قسمت دوربین را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر موجود در قاب محافظ پیکسل 7 پرو، طراحی احتمالی قسمت دوربین را نشان می دهد

پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو دو پرچمدار بعدی گوگل هستند که تاکنون اطلاعات نسبتا کمی درباره آنها منتشر شده است. با این حال، تصاویر روی قاب محافظ پیکسل 7 پرو، طراحی احتمالی قسمت دوربین را نشان می دهد. اس ترنجی با من باش.

تصاویر روی قاب محافظ پیکسل 7 پرو طراحی احتمالی دوربین را نشان می دهد…!

طبق برنامه گوگل، معرفی پیکسل 7 پرو هنوز فاصله زیادی دارد و احتمالاً این پرچمدار در ماه اکتبر معرفی خواهد شد. اما این موضوع مانع از انتشار تصاویر جدید در این دستگاه نشد. ما قبلاً طراحی احتمالی Pixel 7 Pro را در تصاویر مبتنی بر CAD که در ماه فوریه منتشر شد، دیده‌ایم. امروزه ظاهراً این دستگاه در تصاویر جدیدی به تصویر کشیده شده است و این طراحی توسط مجموعه ای از این تصاویر تازه منتشر شده تا حد زیادی تایید شده است.

در این عکس ها پیکسل 7 پرو در یک قاب محافظ نشان داده شده است. به طور کلی منبع این رندرها از تولیدکنندگان مختلف قاب و قاب محافظ است که از قبل ابعاد دقیق دستگاه های آینده شرکت ها را به همراه برخی جزئیات مهم برای ساخت قاب و محافظ آن در اختیار دارند. مانند موقعیت دکمه ها و وضعیت طراحی دوربین.

بنابراین چیزی که می توانیم از این تصاویر جدید یاد بگیریم این است که همانطور که قبلا در تصاویر مبتنی بر CAD ذکر شد، طراحی قسمت دوربین دستگاه به وضوح قابل مشاهده است. ظاهرا این طرح فقط یک بار برای خانواده است پیکسل 6 او نبود. در واقع، کل طراحی پیکسل 7 پرو به طرز عجیبی یادآور مدل قبلی خود است که شامل صفحه نمایش خمیده و سیستم دوربین سه گانه پشتی با فلاش LED در کنار آن است.

اسکرین شات از Pixel 7 Pro

مطابق با GSMArenaاگرچه در تصاویر منتشر شده اطلاعاتی از دوربین جلو در دسترس نیست، اما شایعات حاکی از آن است که دوربین سلفی همانند پیکسل 6 پرو دارای حفره کوچکی در پیکسل 7 پرو خواهد بود. طبق شایعات قبلی، پیکسل 7 پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی QHD + AMOLED با نرخ تازه سازی 120 هرتز و حسگر اثر انگشت تعبیه شده در نمایشگر است. این دستگاه از چیپست نسل دوم گوگل یعنی Tensor استفاده می کند.