• خانه
  • اخبار
  • تصاویر مفهومی اپل واچ سری 8 منتشر شد. زیبا، جذاب و فوق العاده

تصاویر مفهومی اپل واچ سری 8 منتشر شد. زیبا، جذاب و فوق العاده

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر مفهومی اپل واچ سری 8 منتشر شد. زیبا، جذاب و فوق العاده

اپل واچ همیشه یکی از محبوب ترین گجت های پوشیدنی در جهان بوده است. نسل به نسل طراحی این ساعت های هوشمند بهتر و توسعه یافته است و در جدیدترین اطلاعات دریافتی، تصاویر مفهومی اپل واچ سری 8 منتشر شد. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

تصاویر مفهومی منتشر شده از اپل واچ سری 8

انتظار می‌رود امسال سال بزرگی برای اپل واچ باشد، زیرا گفته می‌شود کوپرتینویی‌ها در پاییز امسال سه مدل جدید از جمله یک مدل جدید SE و یک مدل بادوام‌تر را برای اولین بار ارائه خواهند کرد. اما اگر این پرچمدار اصلی اپل واچ سری 8 است که مورد علاقه شماست، این تصاویر مفهومی به بهترین وجه نشان می دهد که گجت پوشیدنی بعدی اپل چه شکل و طرحی خواهد داشت.

طراحی اسمی @ld_vovaاخیرا ایده های خود را برای اپل واچ مدرن سری 8 با صفحه نمایش مربع به اشتراک گذاشته است. در عین حال، رقبا یک طراحی گرد و گرد را برای قرار دادن آسان تر دستگاه روی دست و همچنین برای سازگاری کامل با تسمه های موجود حفظ می کنند.

بزرگ ترین تفاوت در طراحی این تصاویر نسبت به سری فعلی اپل واچ 7 این است که در این تصاویر شیشه جلو از خمیده به کاملا صاف تغییر کرده است. لبه های صفحه نمایش نیز نازک تر به نظر می رسند و اگر این اتفاق بیفتد، اپل واچ سری 8 یکی از ساعت هایی با بهترین نسبت صفحه نمایش به بدنه خواهد بود.

مطابق با PhoneArenaتصاویر مفهومی قبلی و تصاویر منتشر شده توسط طراحان دیگر حاکی از آن است که اپل زوایای واضح تری را در بالا و پایین دستگاه انتخاب کرده است، اما این مفهوم جدید به واقعیت نزدیک تر به نظر می رسد. زیرا وجود شکل گرد در پایین ساعت برای راحتی بسیار مهم است. همچنین می‌توانید سوراخ‌های بزرگ‌تر بلندگو را در سمت چپ ببینید و همچنین می‌توانید تاج و دکمه عددی آن را در سمت راست ببینید.

از نظر سنسورها، انتظار نداریم که شاهد تغییرات اساسی در سری 8 باشیم. ساعت هوشمند بعدی اپل هنوز وضعیت شما را با حسگر ضربان قلب و حسگر اشباع اکسیژن خون اندازه گیری می کند، اما شایعاتی مبنی بر تب، سنسور قند خون و فشار خون اخیر در سری 8 انتظار نمی رود. نظر شما در مورد این چیست؟