• خانه
  • اخبار
  • تصاویر مربوط به دکمه ویرایش را در توییتر و نحوه عملکرد آن ارسال کنید

تصاویر مربوط به دکمه ویرایش را در توییتر و نحوه عملکرد آن ارسال کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر مربوط به دکمه ویرایش را در توییتر و نحوه عملکرد آن ارسال کنید

تصاویر منتسب به دکمه ویرایش در توییتر منتشر شده است که نحوه عملکرد این ویژگی را نیز نشان می دهد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، اضافه شدن قابلیت ویرایش توییتر سالهاست که مورد توجه کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته است. آنها بارها درخواست کرده اند که از این ویژگی برای ویرایش توییت ها در پلتفرم استفاده شود. توییتر در نهایت این درخواست را تایید کرد و عکس هایی از طراحی آن اکنون در دسترس است.

وب سایت 9to5google شامل تصاویری از دیلن راسل است که توییتر را ویرایش می کند که نحوه عملکرد این دکمه را نیز نشان می دهد. پیشتر در تاریخ 5 آوریل، توییتر اعلام کرد که این ویژگی تا چند ماه آینده به صورت آزمایشی در دسترس خواهد بود. در اطلاعیه رسمی حساب توییتر آمده است: آزمایش‌هایی برای ویرایش Twitter Blue در ماه‌های آینده برای آزمایش عملکرد و عملکرد صحیح این ویژگی راه‌اندازی می‌شود. در منوی کناری هر توییت دکمه ای با عنوان Edit Tweets در اختیار کاربران قرار می گیرد که می توان از آن برای ویرایش محتوای توییت استفاده کرد.

همچنین امکان تصحیح غلط های املایی یا افزودن به توییت ها با این قابلیت وجود دارد. البته این قابلیت هنوز برای همه کاربران فعال نشده است و در صورت استفاده از آن با پیغام خطا مواجه خواهید شد.