• خانه
  • اخبار
  • تصاویر لو رفته از Nvidia GeForce RTX 4090 Ti طراحی عالی آن را نشان می دهد

تصاویر لو رفته از Nvidia GeForce RTX 4090 Ti طراحی عالی آن را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر لو رفته از Nvidia GeForce RTX 4090 Ti طراحی عالی آن را نشان می دهد

همانطور که احتمالا می دانید، کارت های گرافیک Nvidia یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات بازی هستند. سری و شاخص پیشرو این شرکت نیز کارت های گرافیک RTX هستند. تصاویری که اخیراً از Nvidia GeForce RTX 4090 Ti به بیرون درز کرده است، طراحی عالی آن را نشان می دهد. اس ترنجی با من باش.

تصاویر لو رفته از Nvidia GeForce RTX 4090 Ti جزئیات و طراحی را فاش می کند …!

اخیراً عکس‌های جدیدی منتشر شده است که به نظر می‌رسد بخشی از کارت گرافیک GeForce RTX 4090 Ti را نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد این تراشه یک پردازنده گرافیکی با اندازه و حجم قابل توجهی است که کاربران با رایانه‌های کوچک‌تر ممکن است در نصب آن با مشکل مواجه شوند. . این تصاویر در انجمن های Chiphell ارسال شده و توسط Wccftech بررسی شده است. این تصاویر همچنین رادیاتور و خنک کننده Founders Edition را نشان می دهد که در صورت صحت، کارت گرافیک خود انویدیا خواهد بود.

عکس ها همچنین یک محیط فلزی را نشان می دهند که دور هیت سینک پیچیده شده و نام پردازنده گرافیکی RTX 4090 Ti بر روی آن حک شده است که ظاهری شیک و زیبا به این کارت گرافیک داده است.

همانطور که مشخص است، این کارت گرافیک دارای یک خنک کننده بزرگتر است. همچنین به نظر می رسد که در این عکس ها نگاه خوبی به این رادیاتور داریم که بسیار بزرگ است. RTX 4090 Ti احتمالا یک قطعه بسیار بزرگ و همچنین قدرتمند و سریع رشد می کند، به این معنی که به یک دستگاه خنک کننده سنگین و کارآمد نیاز دارد تا در حین انجام وظایف بیش از حد گرم نشود.

همانطور که Wccftech اشاره می کند، این هیت سینک بزرگتر از هیت سینک های کارت گرافیک های سری RTX 3090 و RTX 3090 Ti به نظر می رسد. این هیت سینک به جای استفاده از پدهای حرارتی برای قالب های حافظه، مادربرد GPU و قالب های حافظه را پوشش می دهد.

تصاویر Nvidia GeForce RTX 4090 Ti لو رفته است

به نظر می رسد فضایی برای خنک کردن حداقل 12 تراشه GDDR6X در همان پیکربندی RTX 3090 Ti وجود دارد. اگرچه می‌توانیم همان مقدار حافظه RTX 3090 Ti را ببینیم، انتظار می‌رود که انویدیا از تراشه‌های سطح بالاتری استفاده کند که همچنان به خنک‌سازی کارآمدتری نیاز دارند.

یکی از عکس ها یک هیت سینک آلومینیومی بزرگ را نشان می دهد و طرفداران این پردازنده گرافیکی (که چشمانی تیزبین دارند) متوجه شده اند که رادیاتورها به نظر 24 پره دارند. لازم به ذکر است که در پردازنده های سری GPX 30 شاهد حضور 23 چاقو بودیم. اما سوال اینجاست که آیا این مبلغ مناسب خواهد بود؟

با قضاوت بر اساس عکس‌ها، RTX 4090 Ti مانند یک کارت گرافیک بزرگ و حجیم به نظر می‌رسد یا می‌تواند طراحی با سه اسلات مانند RTX 3090 و RTX 3090 Ti یا حتی چهار اسلات داشته باشد. یعنی اگر کاربر کیس PC داشته باشد ممکن است نتواند این کارت گرافیک را روی مادربرد نصب کند که ضربه بدی به روحیه بسیاری از گیمرها خواهد شد…!

با این حال، خرید یک کیس بزرگتر به معنای دسترسی به جریان هوای بهتر نیز می باشد و به نظر می رسد برای خنک نگه داشتن این هیولای بی شاخ، قطعا به آن نیاز خواهید داشت. با این حال، یک سوال مهم وجود دارد و آن اینکه آیا این تصاویر واقعی هستند؟

تصاویر Nvidia GeForce RTX 4090 Ti لو رفته است

قبل از اندازه گیری اندازه جعبه در رایانه خود، برای اینکه ببینیم آیا RTX 4090 Ti مناسب است یا خیر، باید در نظر بگیریم که این تصاویر چقدر واقعی هستند. ما همیشه باید مراقب عکس هایی باشیم که در انجمن های آنلاین ظاهر می شوند. زیرا تأیید یا رد کردن آنها دشوار است و به نظر می رسد پست اصلی در انجمن Chiphell اخیراً حذف شده است و کار را دشوارتر می کند.

مطابق با TechRadarهمچنین این واقعیت وجود دارد که این شایعات در مورد RTX 4090 Ti هستند، زمانی که بسیاری از ما انتظار داریم RTX 4090 برای اولین بار معرفی شود، در واقع RTX 3090 Ti حدود 6 ماه دیرتر از RTX 3090 منتشر شد، بنابراین بسیاری از ما فکر می کردیم آنجا مشکلات مشابهی در سری 4000 وجود داشت. با این حال، این می تواند نمونه اولیه خنک کننده کارت گرافیک RTX 4090 Ti باشد و حتی می تواند برای RTX 4090 اصلاح شود.