منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تصاویر جدیدی از Wear OS 3 به تازگی رونمایی شده است

تصاویر جدیدی از Wear OS 3 به تازگی رونمایی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

Wear OS یکی از معروف ترین سیستم عامل های جهان است که توسط گوگل برای ساعت های هوشمند توسعه یافته است. به تازگی تصاویر جدیدی از Wear OS 3 فاش شده است که تا حدودی طراحی و ظاهر آن را نشان می دهد. اس ترنجی با من باش.

تصاویر جدید Wear OS 3. تغییرات خاص و ملموس در کنار ظاهری چشم نواز

به گزارش وب سایت خبری 9to5Google، تصاویر جدید که از اپلیکیشن Wear OS در فروشگاه گوگل پلی گرفته شده اند، تصوری از ظاهر و احساس Wear OS 3 را ارائه می دهند تا ایده ساده ای از آنچه گوگل برای عملکرد Show در نظر گرفته است، ارائه دهد. سیستم.

احتمالا همین الان این را می دانید گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک سامسونگ روی OS 3 را بپوشید برآورده می شوند. از آنجایی که سامسونگ رابط کاربری One UI خود را روی Wear OS 3 اجرا می کند، نمی توانید با این دو ساعت هوشمند سامسونگ تجربه ای به سبک اندروید گوگل داشته باشید. اما اکنون می‌توانیم به رابط کاربری Google Pixel Watch نگاهی بیندازیم و Wear OS 3 را برای ساعت‌های هوشمند دیگری که می‌توانند به طور پیش‌فرض از پوسته Wear OS 3 استفاده کنند، ببینیم.

تصاویر جدید در Wear OS 3

تصاویر گرفته شده از صفحه برنامه موبایل Wear OS در فروشگاه Google Play، طراحی مجدد Google Assistant در Wear OS 3 و احتمالاً نماد مرحله Fitbit را نشان می دهد. همچنین می‌توانید ببینید که چگونه یک اعلان صندوق ورودی و یک اعلان رویداد آینده در تقویم کاربر در پوسته پیش‌فرض WearOS 3 نمایش داده می‌شود.

برای اولین بار به Wear OS 3 خالص بدون رابط کاربری Samsung One نگاهی بیندازید

این تصاویر همچنین نشان می‌دهند که چگونه نسخه پیش‌فرض Wear OS 3 می‌تواند YouTube Music یا Google Messages را نمایش دهد.

تصاویر جدید در Wear OS 3

مثل قبل از PhoneArena سال گذشته، گوگل پیش نمایشی از Wear OS 3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. در این نسخه ی نمایشی توسعه دهنده، ما برای اولین بار دیدیم که Wear OS 3 بدون پوسته One UI سامسونگ چگونه خواهد بود. نظر شما در این مورد چیست؟