• خانه
  • اخبار
  • تصاویر جدیدی از ساعت پیکسل مچ دست به همراه قیمت و نحوه دسترسی به آن فاش شده است

تصاویر جدیدی از ساعت پیکسل مچ دست به همراه قیمت و نحوه دسترسی به آن فاش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصاویر جدیدی از ساعت پیکسل مچ دست به همراه قیمت و نحوه دسترسی به آن فاش شده است

در چند روز اخیر شاهد افشاگری هایی از ساعت پیکسل این گوگل بود که طراحی مدرن و مینیمال ساعت هوشمند آینده این شرکت را به نمایش گذاشت. اما به تازگی تصاویر جدیدی از ساعت پیکسل روی مچ دست کاربر در فضای مجازی منتشر شده است که اطلاعات دقیق تری از عناصر طراحی و سنسورهای ساعت در اختیار ما قرار می دهد. افشای جداگانه همچنین قیمت احتمالی پیکسل واچ را به همراه جزئیات دسترسی به آن فاش کرد.

تصاویر جدید پیکسل واچ

بندهای سیلیکونی پیکسل واچ که احتمالا ساخت خود گوگل هستند 20 میلی متری هستند و دارای رابط ویژه ای هستند که u / tagtech414 او آن را به عنوان یک محصول بسیار ایمن بر روی مچ دست خود توصیف کرد.

تصاویر جدید پیکسل واچ

تصاویر جدید پیکسل واچ

با توجه به اینکه مدل منقضی شده پیکسل واچ اکنون به طور کامل مونتاژ شده و قابل پوشیدن است، اولین برداشت از این ساعت به نقل از کاربر افشاگر به شرح زیر است:

مهمتر از همه، این راحت ترین ساعتی است که تا به حال پوشیده ام. همچنین بسیار نازک تر از آن چیزی است که فکر می کنید. در مقایسه با گلکسی واچ، احساس می کنم اصلا این ساعت را نپوشیده ام. علاوه بر این، وقتی مچ دستم را فشار می‌دهم یا می‌نویسم، تاج فیزیکی لبه کناری ساعت در پشت دستم فرو نمی‌رود. این در مواقع دیگر من را خسته می کند.

تصاویر جدیدی از ساعت پیکسل مچ دست به همراه قیمت و نحوه دسترسی به آن فاش شده است

به خصوص در مورد تاج کاملاً برجسته است، نکات مثبتی نیز وجود دارد. از این عکس ها وقتی به ساعت 40 میلی متری نگاه می کنید ضخامت ساعت 14 میلی متری چندان مشخص نیست. ادعا می شود فریم 30 میلی متر بدون محدودیت قابل مشاهده است، در حالی که وزن کل صفحه نمایش 36 گرم است.

لایه نمایشگر، پنل نقره ای و سنسورهای سلامت را در زیر به وضوح مشاهده می کنید که به آن ها اشاره کردیم شباهت هایی با Fitbit Charge 5 و Luxe دارند.

تصاویر جدیدی از ساعت پیکسل مچ دست به همراه قیمت و نحوه دسترسی به آن فاش شده است

قیمت و جزئیات دسترسی

کاشف یوگش برار اخیراً با استناد به یک “منبع نسبتا جدید” فاش شد که ساعت گوگل پیکسل می تواند بین 300 تا 400 دلار قیمت داشته باشد. این امر آن را در رقابت مستقیم با اپل واچ سری 7 و سامسونگ گلکسی واچ 4 کلاسیک قرار می دهد. این اطلاعات قیمت نیز مطابق با گزارش قبلی است، که ادعا می کند یک ساعت پیکسل ممکن است بیش از یک فیت بیت قیمت داشته باشد.

برار همچنین توییت کرد که این ساعت هوشمند ممکن است عرضه محدودی داشته باشد، که نشان می‌دهد تنها در چند بازار محدود، مانند تلفن‌های پیکسل، می‌تواند در دسترس باشد.

در جای دیگر، منبع Brar شایعه قدیمی دیگری مبنی بر همکاری گوگل و سامسونگ در پیکسل واچ را تایید کرد. اعتقاد بر این است که این دستگاه تراشه کوالکام اسنپدراگون 4100 را به نفع چیپست اگزینوس سامسونگ کنار خواهد گذاشت.

همچنین اطلاعات جدیدی در مورد برخی از ویژگی های دستگاه وجود دارد. بر اساس اطلاعات فاش شده، ساعت پیکسل با تمام سنسورهای شبه گلکسی واچ از جمله سنسور ECG عرضه می‌شود و می‌تواند در دو اندازه با حداقل چهار رنگ مختلف بند در دسترس باشد.

نظر شما در مورد طراحی پیکسل واچ در تصاویری که اخیراً از آن به بیرون درز کرده است چیست؟ همچنین، قیمت و در دسترس بودن محدود ساعت آینده گوگل را چگونه ارزیابی می کنید؟