منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تست کرش گلکسی اس 22 اولترا در برابر آیفون 13 پرو مکس

تست کرش گلکسی اس 22 اولترا در برابر آیفون 13 پرو مکس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

شیشه بادوام گوریلا گلس Victos Plus توسط سامسونگ برای قاب پشتی و محافظ صفحه نمایش گلکسی اس 22 اولترا انتخاب شده است. آیفون 13 پرو اپل به شیشه محافظ سرامیکی بادوام و شناخته شده مجهز شده است. اما در عمل کدام شیشه و کدام نوع طراحی می تواند دوام بیشتری داشته باشد؟ بیایید نگاهی به تست خرابی گلکسی اس 22 اولترا در برابر آیفون 13 پرو مکس بیندازیم.

تست خرابی Galaxy S22 Ultra

مقایسه مشخصات تست موثر

مقایسه مشخصات تست موثر

ابتدا بد نیست نگاهی به مقایسه مشخصات موثر در تست بیندازیم. صفحه نمایش کمی بزرگتر و 2 لبه خمیده گلکسی اس 22 اولترا به همراه قاب پشتی شیشه ای که 2 لبه خمیده نیز دارد، ممکن است برای نماینده کره ای سخت باشد.

در مقابل، وزن سنگین آیفون 13 پرو مکس مطمئناً عامل مهمی در تست تصادف خواهد بود. شیشه محافظ و جنس قاب متفاوت است و می تواند تأثیر بسزایی در نتیجه آزمایش داشته باشد.

پس بیایید ویدیو را تماشا کنیم و سپس کمی در مورد آن صحبت کنیم:

همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، شاهد عملکرد نسبتا مشابه این دو گوشی در تست تصادف هستیم. با این حال، به دو دلیل بزرگ باید گفت که اگر بخواهید تلفن همراه خود را به سطوح بتنی (!) بزنید، حسگر اثرانگشت اولتراسونیک گلکسی اس 22 اولترا ممکن است آسیب ببیند.

همچنین در پایان این تست دیدیم که به دلیل سقوط مداوم قطعه حاوی S Pen دچار مشکل شده و قلم دیگر بیرون نمی آید!

تست کرش گلکسی اس 22 اولترا در برابر آیفون 13 پرو مکس

تست کرش گلکسی اس 22 اولترا در برابر آیفون 13 پرو مکس

اگرچه شرایط و فرکانس این تست در دنیای واقعی بسیار نادر است، اما دانستن پایداری نهایی یک دستگاه می تواند جالب باشد.

نظر شما در مورد عملکرد گلکسی اس 22 اولترا و آیفون 13 پرو مکس چیست؟