تست مقاومت OnePlus 10 Pro را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تست مقاومت OnePlus 10 Pro را ببینید

چیز زیادی برای گفتن با تصویر شاخص باقی نمانده است، درست است؟ با این حال، این را باید دید OnePlus 10 Pro چگونه شکلات اینطور می شکند؟ بیایید با هم نگاهی به تست استقامت OnePlus 10 Pro بیندازیم و کمی در مورد قسمت های مختلف آن صحبت کنیم.

تست مقاومت OnePlus 10 Pro

ابتدا، بیایید ویدیوی تست انعطاف پذیری OnePlus 10 Pro را تماشا کنیم:

OnePlus 10 Pro از قاب شیشه ای و فلزی ساخته شده است، چیزی که اکثر گوشی های پیشرو امروزی از آن برخوردارند. فریم شیشه ای وان پلاس 10 پرو دارای بافتی مات است که باعث می شود در برابر خط و خش مقاومت چندانی نداشته باشد اما خوشبختانه آثار خط و خش به راحتی با دست برطرف می شود.

وان پلاس 10 پرو با اسنپدراگون 8 نسل 1 به طور رسمی در چین معرفی شد

فریم فلزی به راحتی خراشیده می شود، به اصطلاح “سقوط” می شود و در ظاهر ادامه خواهد داشت. خراش در صفحه نمایش سطح هفتم رخ می دهد و حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش نیز مشکلی برای تشخیص اثر انگشت شما از زیر خراش ندارد.

صفحه نمایش آسیب دیده است و در تست شعله بهبود نمی یابد. با این حال، این تنها ایراد OnePlus 10 Pro در تست دوام نیست. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، به راحتی می توانیم شاهد شکستن OnePlus 10 Pro باشیم.

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro

چرا OnePlus 10 Pro در طول تست خمش شکست؟

خب به راحتی می توان گفت در نقطه ای که قاب وان پلاس 10 پرو می شکند، شاهد ضعف در فریم فلزی متصل به آنتن گوشی هستیم. به راحتی می توان گفت که با این موقعیت شکننده OnePlus 10 Pro، اگر آن را در جیب پشتی خود حمل کنید و روی آن بنشینید، احتمالاً شانس زیادی برای سالم نگه داشتن آن ندارید.

دانلود والپیپر برای OnePlus 10 Pro با کیفیت FHD

نظر شما در مورد ارائه OnePlus در اولین پرچمدار سال 2022 چیست؟