منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تست قدرت Xiaomi 12 Pro را ببینید: عملکرد قابل قبول و مورد انتظار پرچمدار چینی

تست قدرت Xiaomi 12 Pro را ببینید: عملکرد قابل قبول و مورد انتظار پرچمدار چینی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تست قدرت Xiaomi 12 Pro را ببینید: عملکرد قابل قبول و مورد انتظار پرچمدار چینی

همانطور که در ویدیوی جدید تست استقامت شیائومی 12 پرو توسط زک نلسون در یوتیوب به نام JerryRigEverything همچنین شناخته شده، نشان داده شده است. تلاش برای خم کردن این گوشی با دست خالی بی فایده به نظر می رسد. این گوشی پرچمدار عملکردی مشابه دیگر دستگاه های پریمیوم دارد و حتی در تست های مختلف از جمله تست خمش دوام قابل توجهی از خود نشان داده است.

تست دوام شیائومی 12 پرو

شیائومی 12 پرو عملکرد خوبی را در آزمایش خمش نشان می دهد. به عنوان یکی از بهترین گوشی های اندرویدی که این مرحله از یوتیوبر را با موفقیت پشت سر گذاشته است، از جمله سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا. البته در اینجا یک تناقض کامل وجود دارد و اخیراً مواردی وجود دارد که دستگاه کاملاً از وسط شکسته شده است مانند. OnePlus 10 Pro در یک آزمایش مشابه.

مشخصا عوامل متعددی در دوام این گوشی دخیل هستند. از گوریلا گلس 5 با روکش مات در پشت دستگاه گرفته تا قاب آلومینیومی جامد که با رنگ پنل پشتی مطابقت دارد. با این حال، هر بار که نلسون سعی می کرد گوشی را از وسط خم کند، صدای کوچکی از داخل به گوش می رسید.

در تست خراش، این تلفن به طور مشابه با سایر دستگاه های پریمیوم کار می کند. خراش های سطح 6 در مقیاس سختی Mohs را می توان روی صفحه نمایش مشاهده کرد، با خراش های عمیق تر در سطح 7. این با وجود محافظ صفحه Gorilla Glass Victus است که به نظر نمی رسد کاملاً در برابر خش مقاوم باشد.

تا زمانی که نمایشگر تست سوختگی را پشت سر بگذارد، حسگر اثرانگشت نمایشگر همچنان کار می کرد، اگرچه توسط یک تیغ فلزی به شدت خراشیده شده بود. در واقع این سنسور هنوز هم برای لحظه ای اثر انگشت را تشخیص می دهد.

تست دوام شیائومی 12 پرو

تست دوام شیائومی 12 پرو

شیائومی Mi 11 و Mi 11 Ultra در تست دوام JerryRigEverything در سال گذشته عملکرد مشابهی داشتند که نشان می‌دهد سازنده چینی گوشی‌های هوشمند گام‌های مهمی در بهبود یکپارچگی ساختاری دستگاه‌های خود برداشته است.

شیائومی 12 پرو تا پایان تست چند خراش در نقاط مختلف داشت، اما همچنان ثابت باقی ماند.

نظر شما در مورد تست استقامت شیائومی 12 پرو و ​​عملکرد قابل قبول این گوشی پرچمدار چیست؟