منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تست سرعت اولترا سامسونگ گلکسی اس 22 در برابر آیفون 13 پرو مکس

تست سرعت اولترا سامسونگ گلکسی اس 22 در برابر آیفون 13 پرو مکس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

تقابل قدیمی دنیای اندروید و iOS یا بهتر است بگوییم سامسونگ و اپل، نسخه 2022 اینجاست. تست سرعت اولترای سامسونگ گلکسی اس 22 در برابر آیفون 13 پرو مکس باید به ما بگوید که آخرین تلاش‌های سامسونگ و اپل چگونه با یکدیگر روبرو خواهند شد. نسخه اسنپدراگون 8 گلکسی اس 22 اولترا در این تست موجود است.

مقایسه تست سرعت Galaxy S22 Ultra با iPhone 13 Pro Max

اگرچه مشخصات سخت افزاری ارتباط چندانی با مقایسه های بین پلتفرمی ندارد، اما همچنان می توانیم مشخصات گلکسی اس 22 اولترا را با آیفون 13 پرو مکس در تصویر مقایسه کنیم. جایی که تفاوت در اندازه تراشه و رم، وضوح و سیستم عامل و حتی قیمت مشخص است.

مشخصات گلکسی اس 22 اولترا را با آیفون 13 پرو مکس مقایسه کنید

مشخصات گلکسی اس 22 اولترا را با آیفون 13 پرو مکس مقایسه کنید

آیفون 13 پرو مکس بهترین تراشه تولید شده توسط اپل را دارد که طبق بنچمارک ها در واقع باید گلکسی اس 22 اولترا را با اسنپدراگون 8 نسل 1 (!) اسپری کند، اما تفاوت واقعیت و استفاده روزمره چیست؟ خوب یک ویدیوی خوب از کانال یوتیوب PhoneBuff او اینجاست تا به ما پاسخ دهد.

تست سرعت دیوید معمولاً بسیار خوب است، اما یک نکته در این تست وجود دارد که پس از تماشای ویدیو در مورد آن صحبت خواهیم کرد:

همانطور که می بینید، در قسمت بازی ها و تست های CoD Mobile یا Call of Duty Mobile، او منتظر بود تا بازی مقایسه شود، در حالی که معمولاً شروع بازی به سادگی یک موضوع تست سرعت است. در عین حال، گلکسی اس 22 اولترا از آیفون 13 پرو مکس عقب است. در واقع تطبیق بازی به سرور بازی مربوط می شود و ممکن است لزوماً به عملکرد گوشی ها مربوط نباشد. نظر شما در مورد این نکته چیست؟

به طور کلی باید گفت که گلکسی اس 22 اولترا اگرچه گاهی اوقات تفاوت های فاحشی با آیفون 13 پرو مکس در بنچمارک های مختلف دارد، اما در عمل و در بسیاری از موارد حتی سریعتر به نظر می رسد. نظر شما در مورد مقایسه آیفون 13 پرو مکس با گلکسی اس 22 اولترا چیست؟