منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تست انعطاف پذیری گوشی بازی Redmagic 7 را تماشا کنید: تلفنی با فن داخلی RGB

تست انعطاف پذیری گوشی بازی Redmagic 7 را تماشا کنید: تلفنی با فن داخلی RGB

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

تلفن های بازی معمولاً در تست مقاومت JRE عملکرد خوبی ندارند. اما امشب یکی از جدیدترین گوشی های بازی موجود در بازار تحت کنترل اوست. بیایید با هم نگاهی به تست دوام گوشی گیمینگ Redmagic 7 بیاندازیم، Redmage 7 یک گوشی با فن داخلی RGB از برند Nubia است که زیرمجموعه ZTE است.

تست دوام گوشی گیمینگ Redmagic 7

فن Rdmagic 7 RGB از نمای Baql

فن Rdmagic 7 RGB از نمای Baql

جدید Redmagic 7 گوشی یک بازی خاص است. در حالی که دنیای فناوری در تلاش است تا طرفداران بدون لپ تاپ بسازد، این برند طرفداران را با طرفداران می سازد! به هر حال فن این گوشی دارای LED RGB است که در نوع خود زیباست. همچنین طراحی خاص قاب پشتی و دکمه های جانبی اضافی برای بازی ها باعث جذابیت بیشتر آن شده است.

سوال اینجاست که از این کانال هوا در فریم کناری دستگاه فضای ضعیفی برای پایداری آن وجود دارد یا خیر؟ پاسخ این سوال در ویدئوی زیر آمده است:

همانطور که می بینید، این فن در وهله اول واقعا کار می کند. اگرچه ممکن است این موضوع برای خنک کردن بیشتر گوشی چندان مهم به نظر نرسد، اما برای کاربر منطقی است. خبر خوب این است که این گوشی گیمینگ مانند اکثر گوشی های گیمینگ دیگری که در تست JRE شکست خورده اند، شکست خورده است!

در مقابل خراش و شعله نیز عملکرد خوبی دارد. در مجموع می توان گفت که گوشی های گیمینگ Redmage می توانند از نظر تست دوام عملکرد خوبی نسبت به سایر رقبا داشته باشند. نظر شما در مورد انعطاف پذیری Redmage 7 چیست؟