• خانه
  • اخبار
  • تریلر جدید Thor: Love and Thunder شخصیت شیطانی جدیدی را ارائه می دهد

تریلر جدید Thor: Love and Thunder شخصیت شیطانی جدیدی را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تریلر جدید Thor: Love and Thunder شخصیت شیطانی جدیدی را ارائه می دهد

دنیای فیلم‌های مبتنی بر کتاب‌های کمیک مارول هر روز بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. به نظر می رسد که این روند توسعه همچنان ادامه دارد. با این حال، تریلر جدید Thor: Love and Thunder شخصیت شرور جدیدی به نام Gorr the God Butcher را معرفی می کند. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

تریلر جدید Thor: Love and Thunder با ارائه شخصیت شیطانی از این قسمت به پایان می رسد …!

اگر فکر می‌کردید تریلر Thor’s Love and Thunder ماه گذشته سر و صدای زیادی به پا کرده است، پس برمی‌گردید. در این پست به تحلیل آخرین تریلر این فیلم جذاب می پردازیم که حرفی برای گفتن دارد. تریلر جدید به طرفداران زمان زیادی برای فکر کردن می‌دهد و البته نگاه دقیق‌تری به شخصیت جین فاستر و در نهایت شخصیت ترسناک شرور فیلم، گور قصاب خدا، با بازی کریستین بل (و البته با بازی‌های زیادی) می‌دهد. آرایش). ) نشان می دهد.

این تریلر علاوه بر نشان دادن قبر و چهره جدید و غیرعادی جین، بازگشت سلبریتی های دیگر سریال ثور را به ارمغان می آورد. از جمله والکری با بازی تسا تامپسون، پادشاه فعلی نیو آزگارد، و همچنین تایکا وایتی، وارث تاج و تخت و کورگ. علاوه بر این، تریلر تاریخ دقیق اکران این فیلم را به ما می دهد و به نظر می رسد که این فیلم قرار است در تاریخ 8 جولای 2022 (17 جولای 1401) به سینماها برود. هم اکنون می توانید تریلر جدید و زیبای Thor: Love and Thunder را از اینجا تماشا کنید.

شخصیت گور قصاب خدا کیست؟

این قهرمان، قصاب خدا، همانطور که از نامش پیداست، یک ابرشرور است که زندگی خود را وقف کشتن خدایان کرده است. البته جنگ با گور نه از روی شهوت، بلکه از روی نیاز سیری ناپذیر (و تا حدودی موجه) به انتقام آغاز شد. در کمیک های مارول، گور در فقر شدید در سیاره ای بی نام به دنیا آمد، سیاره ای که او و والدینش هر روز در آستانه قحطی می بینند. با بدتر شدن وضعیت گور، مادر و پدرش در حالی که او هنوز کودک است می میرند و او را به حال خود در دنیایی وحشی و بی رحمانه رها می کنند.

سرانجام قبر همسر در آرا Arra – Earth-616)) یافته هایی که باعث می شود خانواده خودش را تشکیل دهد. متاسفانه گور به عاقبت خوشی که آرزویش را داشت نرسید و همسر باردارش آرا در زلزله جان خود را از دست داد و بچه هایش خیلی زود کشته شدند. گور با مرگ آخرین پسرش هاجر بر اثر گرسنگی به نقطه حساسی رسید و پس از بی شمار دعاهای بی پاسخ به مردم خود اعلام کرد که خدایی وجود ندارد. این در نهایت منجر به تبعید او شد.

ترتیب تماشای فیلم های مارول چگونه است؟ + دنیای ابرقهرمانان مارول را کاوش کنید

مطابق با TechRadarبا این حال، در حالی که در بیابان دنیای خود سرگردان بود و به شدت می خواست بمیرد، گور یک مکاشفه واقعا تکان دهنده کرد. گور با دیدن نبرد بین دو خدا، با چشمان خود متوجه شد که خدایان وجود دارند، آنها نسبت به رنج خانواده او بی تفاوت هستند و به دعای آنها توجهی نکرد. وقتی یکی از خدایان از گور در نبرد کمک می خواهد، داستان به اوج می رسد و این باعث عصبانیت او می شود و او را مانند خدای دیگر به شمشیر همزیستی می برد تا او را همراهی کند و اسلحه All-Black The Necrosword را به او بدهد.

از آن لحظه به بعد، گور تصمیم می گیرد هر خدایی را که برای هزاران سال پیدا می کند، بکشد. با توجه به همه این‌ها، به نظر می‌رسد که ثور و دوستانش زمانی که Thor: Love and Thunder در ماه جولای اکران می‌شود، یک شخصیت شرور مصمم برای مبارزه با او خواهند داشت. نظر شما در مورد این چیست؟