• خانه
  • اخبار
  • تریلر جدید سریال ارباب حلقه‌های آمازون نماهایی حماسی از بازگشت به سرزمین میانه را ارائه می‌کند.

تریلر جدید سریال ارباب حلقه‌های آمازون نماهایی حماسی از بازگشت به سرزمین میانه را ارائه می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تریلر جدید سریال ارباب حلقه‌های آمازون نماهایی حماسی از بازگشت به سرزمین میانه را ارائه می‌کند.

تریلر جدید سریال ارباب حلقه‌های آمازون نماهایی حماسی از بازگشت به سرزمین میانه را ارائه می‌کند.
(اسکرین شات ویدیوی آمازون پرایم از طریق یوتیوب)

آمازون روز پنجشنبه اولین تریلر کامل سریال پرایم ویدیوی آینده‌اش، ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت را منتشر کرد و به نظر می‌رسد که تمام کادرهای تصویری را برای طرفداران تلویزیون فانتزی بررسی می‌کند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم داستان چگونه پیش خواهد رفت.

حلقه‌های قدرت در عصر دوم سرزمین میانه، هزاران سال قبل از رویدادهای هابیت و ارباب حلقه‌ها توسط جی. آر آر تالکین.

آمازون در توضیح این تریلر در یوتیوب گفت: «این سریال در زمان صلح نسبی شروع می‌شود، مجموعه‌ای از شخصیت‌های آشنا و جدید را دنبال می‌کند، زیرا آنها با ظهور مجدد شر در سرزمین میانه مواجه می‌شوند. از تاریک‌ترین اعماق کوه‌های مه‌آلود، تا جنگل‌های باشکوه پایتخت الف‌ها، لیندون، تا پادشاهی جزیره‌ای خیره‌کننده نومنور، تا دورترین نقاط نقشه، این پادشاهی‌ها و قهرمانان میراث‌هایی را خلق خواهند کرد که مدت‌ها پس از آن زنده خواهند ماند. رفته.” .

تریلر یک جنگجوی الف‌ها به نام گالادریل را نشان می‌دهد که حداقل یک خط را ارائه می‌کند که می‌تواند خطاب به هر کسی باشد که فکر می‌کند ما آنجا بوده‌ایم و این کار را با سه‌گانه ارباب حلقه‌ها انجام داده‌ایم.

او می گوید: «تو آنچه را که من دیدم ندیدی.

جف بزوس، بنیانگذار آمازون، مدتی است که این سریال را تبلیغ کرده است. در ژانویه، او عکسی از خود در حال ژست گرفتن با یک پلاک چوبی با عنوان نمایش روی آن به اشتراک گذاشت – و اینترنت پر از شوخی های گولوم و سائورون بود. او تریلر جدید را توییت کرد روز پنجشنبه، همانطور که مدیر عامل آمازون انجام داد اندی جاسی.

هشت قسمتی ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در تاریخ ۲ سپتامبر در پرایم ویدیو پخش خواهد شد.

تریلر زیر را تماشا کنید: