• خانه
  • اخبار
  • «تراشه ویژه سامسونگ» استراتژی جدید سامسونگ

«تراشه ویژه سامسونگ» استراتژی جدید سامسونگ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
«تراشه ویژه سامسونگ» استراتژی جدید سامسونگ

تراشه های اختصاصی ممکن است مزایای ویژه ای برای سازندگان داشته باشند، اما در عین حال ممکن است معایب خاصی را برای آنها به همراه داشته باشد. درست مثل یک شمشیر دولبه است که می تواند بسیار حساس باشد. تا اینجای کار می توان اپل را موفق ترین برند در ارائه تراشه های داخلی دانست. حتی در مقایسه با تراشه های اگزینوس سامسونگ و Huawei Kirin (سیلیکون بالا) می توان گفت چینی ها موفق تر بودند. به نظر می رسد سامسونگ می خواهد بخش تراشه های موبایل را تغییر دهد. گفته می شود «تراشه گلکسی» استراتژی جدید سامسونگ است.

تراشه مخصوص Galaxy

بر کسی پوشیده نیست که تراشه های اگزینوس نام مورد علاقه هیچکسی به جز 2015 و اگزینوس 7420 نبود. در همان سال، به دلیل وحشت تراشه اسنپدراگون 810 و داغ شدن بیش از حد، سامسونگ همان تجربه را با تراشه های گلکسی اس 4 و اگزینوس 5410 داشت. به تراشه اگزینوس 7420 او اعتماد کنید و اسنپدراگون 810 را کاملاً رها کنید.

به نظر می رسد کره ای ها باید تصمیم جدی در صنعت تراشه خود بگیرند. امروز TM Roh Manager MX Business (نام جدید سری سامسونگ) گفت که “تراشه گلکسی” می سازند.

دوربین گلکسی اس 22

می توان گفت که سامسونگ تراشه های اگزینوس خود را ساخته و چندان “بی جا” به نظر نمی رسد. با این حال، گفته می‌شود که همکاری بر روی تراشه‌های اگزینوس یک نتیجه کمتر و همگن بین Samsung LSI و Samsung MX است. این روال احتمالاً اکنون بهبود خواهد یافت.

متأسفانه تاکنون جزئیات دیگری در مورد این نسخه منتشر نشده است. آیا فکر می کنید سامسونگ می تواند تراشه های موبایل خود را تعمیر کند؟