• خانه
  • اخبار
  • تحرکات فنی: مدیر ارشد پزشکی بیوتکنولوژی تطبیقی ​​استعفا داد. کارکنان جدید آتیرا فارما

تحرکات فنی: مدیر ارشد پزشکی بیوتکنولوژی تطبیقی ​​استعفا داد. کارکنان جدید آتیرا فارما

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تحرکات فنی: مدیر ارشد پزشکی بیوتکنولوژی تطبیقی ​​استعفا داد. کارکنان جدید آتیرا فارما

تحرکات فنی: مدیر ارشد پزشکی بیوتکنولوژی تطبیقی ​​استعفا داد. کارکنان جدید آتیرا فارما
لنس بالدو. (عکس تطبیقی)

لنس بالدو از سمت مدیر ارشد پزشکی بیوتکنولوژی تطبیقی ​​استعفا داد. سخنگوی این شرکت مستقر در سیاتل به brooztechnology گفت: بالدو “به جستجوی فرصت حرفه ای دیگری در بازار برای غربالگری زودهنگام سرطان در نزدیکی خانه ادامه می دهد.” پزشک Genentech و رئیس سابق امور پزشکی ایالات متحده در سانفرانسیسکو جنوبی مستقر است و در سال 2019 به Adaptive که به صورت عمومی معامله می شود، پیوست.

این حرکت پس از آن صورت گرفت که Adaptive در اوایل ماه مارس 12 درصد از نیروی کار خود را که حدود 100 کارمند بود، کاهش داد. این شرکت همچنین یک مدیر مالی جدید به نام Tycho Peterson را معرفی کرد و تمرکز خود را به دو حوزه تجاری کلیدی، پزشکی ایمنی و تشخیص حداقل بیماری باقیمانده (MRD) در انکولوژی محدود کرد.

تیم پزشکی اکنون به شارون بنزنو، مدیر ارشد تجاری پزشکی ایمنی و نیتین سود، مدیر ارشد تجاری MRD گزارش می دهد. قبل از آن، بنزنو مدیر توسعه تجارت کل شرکت بود و سود مدیر ارشد بازرگانی بود.

مشارکت Adaptive با Genentech مستقر در سانفرانسیسکو جنوبی برای توسعه درمان های سلولی مبتنی بر سلول T ادامه خواهد یافت.

– آتیرا فارما اجاره ها و تبلیغات جدید را اعلام کرد. جاش پن به سمت معاون توسعه شرکت و رابرت رنینگر به سمت معاون مالی و حسابداری ارتقا یافت. این شرکت سیمون داگت را به عنوان معاون عملیات بالینی استخدام کرد. او قبلاً رئیس جراحی بالینی در Bioniz Therapeutics و مدیر توسعه بالینی در Allergan بود. این شرکت همچنین لانا گلوهوا را به عنوان معاون ایمنی دارو و نظارت دارویی استخدام کرد.

آتیرا پس از استعفای مدیرعامل قدیمی و یکی از بنیانگذاران آن، لین کاواس، در پاییز امسال، پس از تحقیقات شرکتی در مورد صحت داده‌های موجود در مقاله‌های علمی که او هم‌نویسنده بود، دوباره گروه‌بندی کرد. این شرکت انتظار دارد بهترین داده ها را برای سه ماهه آینده برای فاز 2 کارآزمایی بالینی درمان تجربی خود برای بیماری آلزایمر اعلام کند و مطالعات در حال انجام دیگری نیز دارد.