تحرکات فنی: مدیرعامل Sea.citi استعفا داد. Redfin یک عضو هیئت مدیره را اضافه می کند. استراتژی جرثقیل رادیان سابق

تحرکات فنی: مدیرعامل Sea.citi استعفا داد. Redfin یک عضو هیئت مدیره را اضافه می کند. استراتژی جرثقیل رادیان سابق

نیکلاس مریام. (عکس sea.citi)

نیکلاس مریام از سمت رئیس دریا استعفا داد.

sea.citi که در سال 2018 راه اندازی شد و توسط برخی از بزرگترین شرکت های فناوری در منطقه سیاتل راه اندازی شد، با هدف ارتباط کارکنان فناوری با زندگی غیرنظامی است. این بر روی موضوعاتی مانند مقرون به صرفه بودن مسکن، تغییرات آب و هوایی، زیرساخت های حمل و نقل و عدالت دیجیتال تمرکز دارد. شرکت های عضو Sea.citi بیش از 85000 کارگر محلی را نمایندگی می کنند.

مریام، یکی از بنیانگذاران sea.citi، گفت که به Housing Connector، یک سازمان غیرانتفاعی در سیاتل می‌پیوندد که می‌خواهد زمین بازی را برای مستاجران آسیب‌پذیر منطقه یکسان کند.

مریام در نامه‌ای نوشت: «ساخت و رشد sea.citi از مفهومی به برند معتبر با تأثیر فناوری، تجربه‌ای بسیار ارزشمند برای من بوده است که بقیه حرفه‌ام را شکل خواهد داد».

مریام قبل از پیوستن به sea.citi، مدیر Global Impact Hub بود.

ابیگیل دوئرمشاور امور عمومی و مبارزات انتخاباتی AD Consulting به عنوان مدیر اجرایی موقت خدمت خواهد کرد.

سایر تغییرات کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • کالین اوبراینمدیر ارشد بازاریابی سابق، صندوق ریسک M12 مایکروسافت، به اجاره لباس سیاتل پیوست جا رختی به عنوان مدیر ارشد ارتباطات
  • برد سینگرمدیر عامل سابق ValueAct Capital و عضو هیئت مدیره Sweetgreen می‌پیوندد باله قرمز هيئت مدیره.
  • شرکت سیاتل وی سی گراهام و واکر مرتفع کاکادو وحشی به جنرال موتورز روی پلت فرم و روه تیتکام برای یک شریک خطرناک
  • بوئینگ تحت عنوان تد کولبرت به عنوان مدیر اجرایی و رئیس بخش دفاع، فضا و استراتژی و استفانی پوپ به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت خدمات جهانی بوئینگ.
  • جف متیوزمدیر متخصص سابق برای دیلویتملحق شد رادیان هوافضایک شرکت هوافضای تجاری مستقر در سیاتل به عنوان افسر ارشد استراتژیک آن.
  • رایان لاسیمدیر بازاریابی سابق در Spotify و ردبولملحق شد آزمایشگاه های شیشه ایشرکتی از ونکوور، بریتیش کلمبیا، که با هنرمندان برای ایجاد NFT، به عنوان معاون ارشد بازاریابی شریک شده است.
  • خانه های صنوبریک شرکت مدیریت املاک مستقر در سیاتل یک مدیر عامل سابق واکاسا را ​​استخدام کرده است اسکات بریون به عنوان مدیر ارشد استراتژیک