منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تجربه قلم S Galaxy Z Fold 4 با شیشه بسیار نازک بهبود یافته است

تجربه قلم S Galaxy Z Fold 4 با شیشه بسیار نازک بهبود یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تجربه قلم S Galaxy Z Fold 4 با شیشه بسیار نازک بهبود یافته است

گلکسی زد فولد 4 به عنوان گوشی تاشو پرچمدار آینده سامسونگ، این ممکن است اولین گوشی تاشوی این شرکت باشد قلم اس مخصوص فواید. حال طبق شایعه جدید سامسونگ در حال تلاش برای تقویت صفحه نمایش تاشو در این دستگاه است. گزارش شده است که این شرکت از فناوری بهبود یافته UTG (شیشه فوق‌العاده نازک) برای مقاوم‌تر کردن صفحه‌نمایش تاشو Galaxy Z Fold 4 در برابر خش استفاده خواهد کرد و قصد دارد از UTG به عنوان یک “Super UTG” برای اهداف بازاریابی استفاده کند.

قلم بهبود یافته Galaxy Z Fold 4 S Pen از طریق Super UTG

گلکسی زد فولد 3 اولین گوشی تاشو سامسونگ بود که از قلم S پشتیبانی کرد. با این حال، این سازگاری محدود به قلم‌های S Pen Fold Edition و S Pen Pro بود. این لوازم جانبی عملکردی مشابه قلم S Pen معمولی دارد، اما دارای نوک نرم تر و کشسان تر برای محافظت از صفحه نمایش تاشو در برابر خراش و فرورفتگی است.

UTG باعث دوام بیشتر نمایشگرهای تاشو سامسونگ نسبت به سایر رقبا می شود. با این حال، این پانل ها نسبت به صفحه نمایش های جامد با پوشش گوریلا گلس، بیشتر در معرض آسیب ناشی از نیروهای خارجی هستند.

قلم بهبود یافته Galaxy Z Fold 4 S Pen از طریق Super UTG

قلم بهبود یافته Galaxy Z Fold 4 S Pen از طریق Super UTG

سامسونگ با هر نسل از Galaxy Z Fold به بهبود UTG ادامه داده است و اکنون، طبق گزارش های جدید، این شرکت همین کار را برای Galaxy Z Fold 4 آینده انجام خواهد داد. طبق شایعات جدید، در ناور این غول فناوری در حال بررسی نوع جدیدی از پنل فوق نازک به نام Super UTG است تا صفحه نمایش تاشو Galaxy Z Fold 4 آینده خود را بهبود بخشد.

شایعات اخیر مشخص نمی کنند که نسل جدید Super UTG چقدر انعطاف پذیرتر از راه حل فعلی در Galaxy Z Fold 3 خواهد بود. بنابراین، مشخص نیست که آیا Galaxy Z Fold 4 با قلم های S Pen معمولی کار می کند یا خیر. با این حال، انتظار می رود پنل تاشو Z Fold 4 نسبت به نسل قبلی در برابر خش مقاوم تر باشد.

نظر شما در مورد قلم بهبود یافته S Pen Galaxy Z Fold 4 از طریق فناوری Super UTG چیست؟