• خانه
  • اخبار
  • تجربه سواری روی آب توسط موتورسیکلت برقی جدید امکان پذیر شد

تجربه سواری روی آب توسط موتورسیکلت برقی جدید امکان پذیر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تجربه سواری روی آب توسط موتورسیکلت برقی جدید امکان پذیر شد

Robo Systems Robo Systems نوع جدیدی از موتور سیکلت الکتریکی به نام Ultra Bike را طراحی کرده است که می تواند برای سوار شدن بر روی آب مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، دوچرخه اولترا دارای دو چرخ قابل حرکت است که علاوه بر سوار شدن بر روی شن و برف، می تواند روی آب نیز سوار شود. این موتورسیکلت از حالت دوگانه بیودن برای سوار شدن بر روی آب استفاده می کند. لاستیک های حجیم این موتورسیکلت با موتورسیکلت های معمولی متفاوت است اما طراحی مفهومی خیره کننده ای نخواهد داشت.

به نظر می رسد سازندگان این موتورسیکلت تلاشی برای زیباسازی آن نکرده اند و هیچ چیز غیرعادی در آن دیده نمی شود. مهم ترین قسمت این موتورسیکلت برقی شدن آن است، بنابراین مجهز به باتری های LiFePo4 است که قابلیت ضدآب دارد و می تواند دمای منفی 20 تا 60 درجه سانتی گراد را تحمل کند. علاوه بر این، این باتری به شما اجازه می دهد تا بیش از دو هزار چرخه شارژ را فراهم کنید. این منبع تغذیه 1.6 کیلووات ساعتی در حالت شارژ کامل به کاربر اجازه می دهد 64 کیلومتر را طی کند.

یک مخزن سوخت در کنار این بسته باتری قرار داده شده تا کاربر بتواند در مسافت های 64 کیلومتری از توان خروجی آن استفاده کند. اگر کاربر مجبور باشد با این موتورسیکلت با استفاده از یک جفت چرخ شناور از رودخانه عبور کند و آن را به کمپرسور متصل کند، این موتورسیکلت به یک موتورسیکلت آبی خاکی تبدیل می شود و چرخ های آن به عنوان یک پارو عمل می کنند.