• خانه
  • اخبار
  • تبلیغ Super Bowl: تراولتا T-Mobile را ستایش می کند. رفع مشکل گوگل در حال انجام است. و نکات فنی بیشتر

تبلیغ Super Bowl: تراولتا T-Mobile را ستایش می کند. رفع مشکل گوگل در حال انجام است. و نکات فنی بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تبلیغ Super Bowl: تراولتا T-Mobile را ستایش می کند. رفع مشکل گوگل در حال انجام است. و نکات فنی بیشتر

تبلیغ Super Bowl: تراولتا T-Mobile را ستایش می کند. رفع مشکل گوگل در حال انجام است. و نکات فنی بیشتر
جان تراولتا توسط دونالد فیسون، در سمت چپ، و زک براف در طول تبلیغات سوپر باول T-Mobile کنار می‌روند. (اسکرین شات یوتیوب تی موبایل)

بین آبجو، دوریتوس، سس مایونز، پپسی، پرینگل و آبجوهای دیگر، حتماً جایی برای تکنیک باقی بگذارید.

قبل از Super Bowl LVII در روز یکشنبه، انبوهی از تبلیغات برای این بازی بزرگ بیشتر ما را گرسنه و تشنه می‌کند، زیرا همه آن‌ها را بصورت آنلاین هضم می‌کنیم. اما انواع شرکت‌های فناوری، محصولات و خدمات دوباره در ترکیب قرار گرفته‌اند و از ستاره‌های هالیوود می‌خواهند که همه چیز را از اینترنت خانگی گرفته تا تحویل غذا را نمایندگی کنند.

جان تراولتا در تبلیغ T-Mobile به ریشه های گریس خود باز می گردد. جنرال موتورز با نتفلیکس برای تبلیغ وسایل نقلیه الکتریکی شریک می شود. گوگل می خواهد عکس های پیکسل شما را اصلاح کند. و بیشتر.

آسوشیتدپرس گزارش داد که یکی از غیبت های قابل توجه امسال شرکت های ارزهای دیجیتال خواهند بود و اشاره کرد که اضافه شدن FTX، Coinbase، Crypto.com و eToro در سال گذشته منجر به لقب بازی بزرگ “Crypto Bowl” شد. به نظر می رسد که امیدهای تبلیغاتی شرکت ها در فضا برای سال 2023 با رسوایی FTX و اتهامات کلاهبرداری علیه بنیانگذار سام بنکمن-فرید، سوخته است.

ورود به بازی ارزان نیست. USA Today’s Ad Meter گزارش می دهد که یک نقطه 30 ثانیه ای (همه فروخته شده) امسال 7 میلیون دلار هزینه داشته است. این فقط 6,962,500 دلار بیشتر از هزینه تبلیغات در اولین سوپر بول در سال 1967 است.

برای تماشای تبلیغات قابل توجه مرتبط با فناوری به پیمایش ادامه دهید:

تی موبایل

جان تراولتا در تبلیغات T-Mobile؟ «بیشتر به من بگو، بیشتر به من بگو!» خوب، زک براف و دونالد فیسون، ستاره‌های سابق «اسکرابز» نیز در گروه «گریس» هستند که افکار عشق تابستانی را با عشق اینترنتی خانگی از Bellevue، واشنگتن جایگزین می‌کند. مبتنی بر، یک اپراتور بی سیم.

گوگل

ما فکر می‌کردیم مزخرفات در پس‌زمینه عکس‌ها، قسمت سرگرم‌کننده است. اما گوگل می خواهد “پاک کن جادویی” خود را برای تصحیح آنچه دوربین گوشی هوشمند پیکسل خود ثبت می کند. امی شومر کمدین در حالی که به بازنویسی تاریخ عکاسی با فشار یک دکمه ادامه می دهد، می گوید: «صبر کنید، آیا می توانم بازیگران سابقم را حذف کنم؟ این تبلیغ همچنین ویژگی “تار” را نشان می دهد.

جنرال موتورز + نتفلیکس

بازیگر ویل فرل معمولا گاز است. اما در این تبلیغ برای جنرال موتورز و نتفلیکس، آن الکتریکی است. فرل با رانندگی با زامبی‌ها و حضور در چیزی شبیه چیزهای عجیب و غریب، نمونه‌ای از نحوه استفاده نتفلیکس از خودروهای الکتریکی بیشتری در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خود می‌سازد. در نهایت، او سوار هامر الکتریکی جدید جنرال موتورز به همراه چند نفر از بچه های «کوئیر آی» سوار می شود.

فضای مربعی

اگر بتوانید آدام درایور را برای تبلیغ Super Bowl خود دریافت کنید و به جای داشتن فقط یک آدام درایور، صدها نفر داشته باشید، چه می‌شد؟ Squarespace در این تبلیغ فوق‌العاده که در آن بازیگر Kylo Ren به عنوان خودش، خودش، خودش برای وب‌سایتی که وب‌سایت‌ها می‌سازد، به درستی متوجه شد.

Uber Eats

“دیدی جینگل را انجام نده.” اما در این مورد، دیدی انجام داد. در تلاش برای Uber One، اسطوره هیپ هاپ تعدادی از سبک های مختلف موسیقی را امتحان کرد تا نشان دهد چگونه برنامه عضویت می تواند به کاربران در صرفه جویی در سفر و غذا کمک کند.

روز کاری

این ستاره‌های راک از این که شرکت‌های بزرگ یکدیگر را «ستاره‌های راک» خطاب می‌کنند خسته شده‌اند. شرکت نرم‌افزاری مدیریت کسب‌وکار Workday پل استنلی از KISS، پت بناتار، بیلی آیدل و آزی آزبورن را استخدام می‌کند تا در مورد آنچه برای تبدیل شدن به یک ستاره راک واقعی لازم است صحبت کنند، و سپس آنها در دفتر حاضر می‌شوند تا خودشان ببینند که شما نمی‌بینید. از این اصطلاح برای توصیف تد در امور مالی استفاده کنید.

Booking.com

فوریه زمان بسیار خوبی است برای تصور اینکه شما در جایی، هر جای دیگری هستید، و ملیسا مک کارتی خواننده ما را در این آگهی برای Booking.com به آنجا می برد. «خانه ساحلی، خانه درختی. راستش برایم مهم نیست.» او می خواند. مارا ببر!

Super Bowl LVII بین کانزاس سیتی چیفز و فیلادلفیا ایگلز در ساعت 3:30 بعد از ظهر PT از شبکه فاکس پخش می شود.