• خانه
  • اخبار
  • تبلیغ Super Bowl آمازون با بازی یک سگ بالاترین رتبه را در بین تبلیغات فناوری کسب کرد

تبلیغ Super Bowl آمازون با بازی یک سگ بالاترین رتبه را در بین تبلیغات فناوری کسب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تبلیغ Super Bowl آمازون با بازی یک سگ بالاترین رتبه را در بین تبلیغات فناوری کسب کرد

آمازون، غول فناوری دوستدار حیوانات خانگی که در آن کارمندان می‌توانند سگ‌های خود را به محل کار بیاورند، با تبلیغی درباره سگی که در خانه رها شده است، در بین تبلیغ‌کنندگان Super Bowl امتیاز بالایی کسب کرد.

این نقطه 90 ثانیه‌ای با نام «Saving Sawyer» به عنوان سومین آگهی برتر در رتبه‌بندی آگهی سنج USA TODAY از 10 آگهی برتر در Super Bowl LVII یکشنبه به پایان رسید.

این تبلیغ داستان صمیمی خانواده‌ای را دنبال می‌کند که در طول همه‌گیری یک سگ را به فرزندی پذیرفتند و نشان می‌دهد که چگونه زندگی انسان‌ها و سگ‌ها زمانی که همه از خانه کار می‌کردند و درس می‌خواندند بسیار متفاوت بود. هنگامی که والدین و فرزندان در نهایت به عادات عادی خود باز می گردند، تنهایی ساویر در خانه رگه های مخربی را به وجود می آورد.

به این خانواده نشان داده می شود که در آمازون در حال خرید یک لانه سگ هستند و به نظر می رسد که سایر در حال رفتن هستند.

اما این یک تبلیغ Super Bowl است که احساس خوبی دارد، نه یک داستان هشدار دهنده در مورد خطرات پذیرش حیوان خانگی ناشی از بیماری همه گیر. بنابراین سگ دیگری می آید، دوست سایر.

این ویدیوی پشت صحنه اطلاعات بیشتری درباره ساویر، یک سگ پناهگاه واقعی که به ستاره تلویزیون تبدیل شده است، ارائه می دهد.

آمازون توانست با اشاره ای ساده به ریشه های تجارت الکترونیک خود، رتبه برتر تبلیغات مرتبط با فناوری را از این بازی بزرگ تبدیل کند – بدون الکسا، دستیار صوتی این شرکت که تمرکز تبلیغات گذشته Super Bowl بوده است، و بخشی که تحت تاثیر اخراج های اخیر آمازون.

در مورد سایر تبلیغات قابل توجه، تبلیغ “راک استار” از شرکت نرم افزار مدیریت کسب و کار Workday در جایگاه دهم به پایان رسید و تبلیغ “همسایه” T-Mobile با حضور خواننده جان تراولتا در جایگاه هفتم قرار گرفت.

آگهی رتبه بندی شده توسط شرکت کنندگان Ad Meter همچنین سگی از شرکت غذای حیوانات خانگی The Farmer’s Dog را نشان می دهد.