• خانه
  • اخبار
  • تبلت پرچمدار آنر ماه آینده با نسخه ویژه تراشه 9000 رونمایی خواهد شد

تبلت پرچمدار آنر ماه آینده با نسخه ویژه تراشه 9000 رونمایی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تبلت پرچمدار آنر ماه آینده با نسخه ویژه تراشه 9000 رونمایی خواهد شد

آنر بسیاری از محصولات خود را ماه آینده معرفی خواهد کرد. یکی از این محصولات به طور خاص تبلت پرچمدار آنر است. به گفته آنر، این شرکت تبلت پرچمدار جدیدی را با سری جدید لپ تاپ های خود عرضه خواهد کرد.

این تبلت پرچمدار به یک تراشه «بسیار قدرتمند» مجهز خواهد شد که احتمالاً یک تراشه پیشرو است. بنابراین، تبلت آنر نماینده ویژه تبلت های اندرویدی در سال 2022 خواهد بود. با این حال، اگرچه به صراحت ذکر نشده است، افشاگر اشاره کرد که این تراشه نسخه دیگری از مدیاتک دیمنشن 9000 با فرکانس بالاتر خواهد بود. این نسخه به طور خاص برای تبلت ها و لپ تاپ های کم مصرف طراحی شده است و بعید است به گوشی های هوشمند برسد.

تبلت پرچمدار آنر با تراشه نسخه ویژه با سایز 9000 که ماه آینده ارائه می شود.

تبلت پرچمدار آنر با تراشه نسخه ویژه با سایز 9000 که ماه آینده ارائه می شود.

تراشه تبلت پرچمدار جدید احتمالاً شرکتی نیز نامیده می شود

برای یادآوری انر پارسال هم تبلت V7 Pro او چیپست مشابهی به نام MediaTek Kompanio 1300T معرفی کرده بود. مدیاتک پردازنده را بر اساس فرآیند TSMC 6 نانومتری قرار داده است. این پردازنده دارای چهار هسته بزرگ A78 و چهار هسته کوچک A55 است. به طور مشابه، تراشه ای که Honor در آینده از آن استفاده خواهد کرد، همانطور که در بالا توضیح داده شد، احتمالاً بخشی از سری پردازنده های Kompanio خواهد بود.

از سوی دیگر، لپ‌تاپ‌هایی که آنر در رویداد ماه عرضه می‌کند، سری جدید آنر مجیک بوک خواهند بود. این خانواده به پردازنده های سری 6000 اینتل یا رایزن نسل دوازدهم مجهز خواهند شد.

به نقل از منبعاوایل روز، افشاگر گفته بود که هواوی در ماه آوریل رویدادی را برای رونمایی از لپ تاپ جدید، میت بوک جدید و دستبند جدید یا Huawei Ward 7 برگزار می کند. بنابراین ابتدا باید منتظر رویداد هواوی باشیم و سپس آنر محصولات جدید خود را معرفی کند.

به نظر می رسد که شرکت های بیشتری تمایل به استفاده از تراشه پرچمدار جدید مدیاتک را نشان می دهند. آیا منتظر تبلت پرچمدار Honor با نسخه ویژه تراشه Dimension 9000 هستید؟ آیا مدیاتک عملکرد بهتری را به دنیای تبلت ها خواهد آورد؟ نطر شما چی هست؟