• خانه
  • اخبار
  • تبلت شیائومی پد 6 اولین گواهینامه را دریافت کرد. در پایان تابستان 1401 کشف شد

تبلت شیائومی پد 6 اولین گواهینامه را دریافت کرد. در پایان تابستان 1401 کشف شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تبلت شیائومی پد 6 اولین گواهینامه را دریافت کرد. در پایان تابستان 1401 کشف شد

پس از وقفه ای چند ساله، آگوست گذشته غول فناوری چینی نسل جدید تبلت شیائومی پد را معرفی کرد که پنجمین نسل از این خانواده است. در همان زمان، این شرکت خود را به عرضه یک مدل محدود نکرد، بلکه دو نسخه را به طور همزمان منتشر کرد. حالا اما این شرکت در حال آماده شدن برای جایگزینی شیائومی پد 5 است که به نظر می رسد شیائومی قصد دارد یک سال پس از عرضه آن را با معرفی نسخه جدیدتر جایگزین کند.

در اخبار امروز به نظر می رسد که شیائومی پد 6 آماده است و این تبلت در مرحله اخذ گواهینامه های لازم قبل از عرضه است. به ویژه دستگاهی با کد 22081283G در فرم اعلامیه در نظر داریم و دلیلی وجود دارد که باور کنیم در مورد شیائومی پد 6 صحبت می کنیم. علاوه بر این اواخر تابستان زمان مناسبی برای ارائه این دستگاه در نظر گرفته شده است.

به تازگی نسخه ای از تبلت شیائومی پد 5 با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی با قیمت حدود 380 دلار در چین عرضه شده است. تا پیش از این، شیائومی پد 5 تنها با 6 گیگابایت رم و 128 یا 256 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شد. در همین حال، شیائومی پد 5 پرو با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی در حال حاضر با قیمت 460 دلار در دسترس است.

تاییدیه EEC شیائومی پد 6

تاییدیه EEC شیائومی پد 6

شیائومی پد 6 تاییدیه EEC را دریافت کرد

پس از عرضه شیائومی می پد 5 در تابستان گذشته، جانشین این دستگاه طبیعتا شیائومی پد 6 خواهد بود.اما در اخبار امروز، شیائومی پد 6 گواهینامه EEC را دریافت کرد. علاوه بر این، گزارش هایی مبنی بر عرضه رسمی این دستگاه در ماه آگوست سال جاری وجود دارد. این حدود یک سال پس از انتشار نسخه قبلی است. همانطور که در بالا ذکر شد شماره مدل این دستگاه 22081283G و کد آن “L83” می باشد.

طبق گزارشات، تبلت Redmi با شماره مدل L81A با کد «dagu» نیز وجود دارد. به گفته شیائومی، L81A نسخه ساده شده L81 است. بنابراین باید تبلت دیگری با مدل L81 وجود داشته باشد. همچنین با توجه به اینکه عدد دیگری بین L81 و L83 وجود دارد، انتظار می رود یک تبلت شیائومی با شماره مدل L82 وجود داشته باشد.

تبلت شیائومی پد 6 اولین گواهینامه را دریافت کرد.  در پایان تابستان 1401 کشف شد

شیائومی احتمالاً امسال چهار تبلت معرفی خواهد کرد

بر اساس مستندات بالا، فرض می‌کنیم که شیائومی امسال چهار تبلت عرضه خواهد کرد که سه تبلت با برند خود شیائومی و یک تبلت با ردمی عرضه خواهد شد. ما در مورد Xiaomi Pad 6، Xiaomi Pad 6 Pro، Xiaomi Pad 6 Pro 5G (احتمالا) و Redmi Pad صحبت می کنیم. آخرین اخبار نشان می‌دهد که تبلت‌های سری ۶ شیائومی چیپست‌های خود را از مدیاتک دریافت خواهند کرد، نه کوالکام (حداقل برخی از آنها).

بنابراین شیائومی و ردمی در حال آماده شدن برای ارائه حداقل چهار تبلت جدید L81، L81A، L82 و L83 هستند. اما در حال حاضر اطلاعات خاصی در مورد مشخصات شیائومی پد 6 وجود ندارد.فقط می دانیم که گمانه زنی ها مبنی بر عرضه این دستگاه به جای پردازنده کوالکام با پردازنده مدیاتک وجود دارد.

گزارش قبلی در مورد شیائومی پد 6 همچنین ادعا می کند که این تبلت بر روی بخش دوربین تمرکز خواهد کرد. با این حال، ما هیچ اطلاعاتی در مورد ارتقای خاصی که این دستگاه به همراه خواهد داشت، نداریم.

به نقل از منبعشیائومی هنوز به طور رسمی جزئیات تبلت جدید خود را اعلام نکرده است. مانند پدهای شیائومی 5 شیائومی پد 6 که در آگوست سال گذشته عرضه شد، تاریخ احتمالی آگوست برای شیائومی پد 6 نیز محتمل به نظر می رسد. ما مشتاقانه منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه در هفته های آینده هستیم.

نطر شما چی هست؟ آیا منتظر تبلت های جدید شیائومی هستید؟