• خانه
  • اخبار
  • تبریک می گویم، این یک استارتاپ است! نوزاد جدید تیم زن و شوهر Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا

تبریک می گویم، این یک استارتاپ است! نوزاد جدید تیم زن و شوهر Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تبریک می گویم، این یک استارتاپ است! نوزاد جدید تیم زن و شوهر Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا

تبریک می گویم، این یک استارتاپ است! نوزاد جدید تیم زن و شوهر Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا
شیشه شیر Bubbe با تکنولوژی بالا، پیشرفته ترین شیشه شیر در جهان محسوب می شود. (عکس از آزمایشگاه گروه B)

بسیاری از بنیانگذاران شناخته شده اند که یک استارتاپ جدید را «کودک» خود می دانند. برخی حتی تحت تأثیر یک کودک یا نیازهای کودک برای ایجاد یک محصول یا راه اندازی یک شرکت قرار می گیرند.

تیم زن و شوهر سیاتل الی آیزنر و اولیویا آیزنر یک شرکت جدید و یک اختراع جدید دارند که در هر دو دسته قرار می گیرد. والدین دو فرزند، آخرین نوزادشان Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا که برای کاهش ناراحتی سرد نگه داشتن شیر مادر یا شیر خشک و سپس گرم کردن آن تا دمای ایده آل در کمترین زمان طراحی شده است.

یا آیزنر بیش از 10 سال تجربه توسعه سخت افزار در آمازون، مایکروسافت و اپل دارد، جایی که او روی چیزهایی مانند Kindle، Fire TV، Fire Phone، Windows Phone و iPod Nano کار کرده است.

اولیویا ایزر یک مامای پرستار خبره، پرستار ثبت شده پیشرفته و مشاور شیردهی معتبر با بیش از یک دهه تجربه است.

او کارشناس علم است. الی به brooztechnology گفت: او همه چیز را در مورد شیر مادر می داند. “من همه چیز را در مورد ادم بودن می دانم.”

تبریک می گویم، این یک استارتاپ است! نوزاد جدید تیم زن و شوهر Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا
یا اولیویا آیزنر و یک بطری Bubbe. (عکس از آزمایشگاه گروه B)

این دو با هم آزمایشگاه های گروه B را راه اندازی کردند و Bubbe اولین محصول در حال توسعه است. ایده نوزاد زمانی متولد شد که اولیویا حدود چهار ماه پس از تولد دومین فرزندشان مجبور شد به مرکز پزشکی پراویدنس در اورت، واشنگتن برگردد.

ایلی که وظیفه داشت دختر جدیدش را سیر نگه دارد، از روش‌های ناکافی سرمایش و گرمایش برای بسته‌های شیر مادرش که همسرش پمپ کرده بود، ناامید شد. تلاش برای مرتب کردن همه چیز در نیمه شب بدترین کار بود.

Ealy گفت: “من عاشق خوابم هستم و مقدار زیادی از آن را از دست می دادم.” “هیچ چیز برای من بدتر از این نبود که به شدت خسته و گیج باشم، در حالی که کودکی جیغ می‌کشد، در طبقه‌ی پایین به آشپزخانه‌مان بیفتم.”

آنها انواع تکنیک ها و سایر ابزارها و ابزارها را امتحان کردند. نگهداری نادرست و گرمای بیش از حد شیر مادر، خواص تغذیه‌ای آن را کاهش می‌دهد، چیزی که بسیاری از والدین (خواب‌آلود) ممکن است از آن آگاه نباشند، زیرا شیر را روی اجاق گاز، حمام آب داغ یا مایکروویو یا حتی با دیگر گرمکن‌های بطری گرم می‌کنند.

اولیویا نمی خواست ساعت های پمپاژ او به هدر برود.

او گفت: «کل این ایده برای حفظ شیر مادر و گرم نکردن بیش از حد آن و از بین بردن تمام چیزهای خوب موجود در آن، واقعاً برای جایی که می‌خواستیم این محصول را ببریم، محور بود.

تبریک می گویم، این یک استارتاپ است! نوزاد جدید تیم زن و شوهر Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا
بطری Bubbe برای گرم کردن سریع و یکنواخت شیر ​​مادر یا شیر خشک طراحی شده است. (عکس از آزمایشگاه گروه B)

Bubbe که با تمام مارک های معروف نوک سینه ها کار می کند، یک ظرف فولادی ضد زنگ دو جداره و عایق خلاء است که مشابه آنهایی است که توسط Yeti یا Hydro Flask ساخته شده است. بطری به جای کویل گرمایشی، به ستون‌های کوچکی در پایین متکی است که حاوی عنصر گرما هستند و همچنین گردابی تولید می‌کند که شیر را برای توزیع یکنواخت دمای مایع در گردش نگه می‌دارد.

ستون ها همچنین دارای مجموعه ای از حسگرها هستند که داده هایی مانند حجم، دما و زمان را جمع آوری می کنند.

بطری که روی پایه قابل حمل شارژ می شود، با فشار یک دکمه تا دمای مطلوب گرم می شود. داده ها یا اطلاعات تغذیه برای والدین برای ردیابی و اشتراک گذاری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در یک برنامه تلفن همراه آپلود می شود. وقتی کودک غذا می خورد، چقدر و چند وقت یکبار مفید است، به خصوص در مورد نوزادان نارس یا کسانی که برای تغذیه مشکل دارند.

ایلی گفت: این یک بطری بسیار هوشمند است.

اولیویا اضافه کرد: «این به ما امکان می‌دهد تا کارهای واقعاً خلاقانه زیادی انجام دهیم، مانند دادن بینش به والدین در مورد تغذیه نوزادشان».

تبریک می گویم، این یک استارتاپ است! نوزاد جدید تیم زن و شوهر Bubbe است، یک شیشه شیر با تکنولوژی بالا
اسکرین‌شات‌هایی از برنامه Bubbe، که داده‌های تغذیه جمع‌آوری‌شده از شیشه کودک را سازمان‌دهی می‌کند. (تصاویر آزمایشگاه گروه B)

Eisners و Bubbe یک سال پیش از موسسه Roux Techstars Accelerator مستقر در پورتلند، مین فارغ‌التحصیل شدند و از آن زمان به برنامه‌های دیگری از جمله TechCrunch Disrupt Battlefield 200، کمک هزینه تحصیلی AWS CTO و برنامه موسس انجمن صنعت فناوری واشنگتن دعوت شده‌اند.

Bubbe هنوز حدود 9 ماه از پیش فروش و 18 ماه تا در دسترس بودن عمومی باقی مانده است. این برنامه قرار است یک کیت حاوی یک بطری، آداپتورهای نوک پستان، ایستگاه شارژ و برس تمیز کننده را به قیمت حدود 220 دلار بفروشد.

ایلی آیزنر مدیرعامل است و اولیویا آیزنر در حالی که هنوز به عنوان پرستار کار می کند، به عنوان “افسر انتقادی ارشد” خدمت می کند. او در حال تامین مالی این عملیات است در حالی که آزمایشگاه های گروه B فرآیند جذب سرمایه گذاران را آغاز می کنند. آنها در حال حاضر با یک تیم مهندسی قرارداد می بندند و طراح صنعتی کمک بزرگی به آنها می کند. جمع آوری کمک به رشد تیم با افزودن بازاریابی، عملیات و غیره کمک می کند.

اولیویا گفت که آزمایشگاه گروه B می خواهد محصولات دیگری مرتبط با Bubbe را توسعه دهد.

او گفت: “امیدواریم بر فضای تغذیه کودک تسلط داشته باشیم زیرا هیچ کس دیگری این کار را به شکل معناداری انجام نمی دهد.”

الی و اولیویا پس از داشتن دو فرزند و پشت سر گذاشتن شب‌های بی‌خوابی، وقتی از او پرسیدند که اداره یک استارت‌آپ با هم چگونه است، خندیدند.

او گفت: “اوه، فرزندپروری بسیار سخت تر است.”

Ealy اضافه کرد: “من هر روز در حال حاضر شروع به دویدن خواهم کرد.”