منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تبدیل خطوط تولید ال سی دی سامسونگ به خطوط تولید OLED تسریع خواهد شد

تبدیل خطوط تولید ال سی دی سامسونگ به خطوط تولید OLED تسریع خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تبدیل خطوط تولید ال سی دی سامسونگ به خطوط تولید OLED تسریع خواهد شد

همانطور که می دانید خیلی زود گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ کم کم از بازار LCD خارج می شود و شرکت های چینی مانند BOE که در این زمینه بهتر عمل می کنند جای آن را می گیرند. بر اساس گزارشی جدید، تبدیل خطوط تولید LCD سامسونگ به خطوط تولید OLED تسریع خواهد شد. اس ترنجی با من باش.

خطوط تولید LCD سامسونگ را به خطوط تولید OLED تبدیل کنید

خط تولید سامسونگ A4-2 (L7-2) که اوایل سال گذشته بسته شد، اکنون به نسل ششم خط تولید OLED تبدیل شده است. این شرکت تجهیزات پردازش نمایشگر را در سه ماهه اول سال معرفی کرد. ظاهرا سامسونگ قرار است در سه ماهه سوم عرضه شود. به گزارش ETNews، سامسونگ دیسپلی حدود 1 تریلیون دلار در این کارخانه سرمایه گذاری کرده است و قصد دارد ظرفیت تولید سالانه پنل های OLED نسل ششم را از طریق خط تولید جدید OLED به 180000 افزایش دهد.

کارخانه A4-2 یک سرمایه گذاری اضافی به جای یک کارخانه جدید است. سرمایه گذاری سامسونگ دیسپلی تفاوت های کیفی بین نسل ششم کارخانه های OLED مانند A3، A4 و غیره را از بین می برد. با استفاده از تکنولوژی جدید Samsung Display در حال توسعه فناوری هایی مانند A3، A4 و LTPO با سیستم سنسور جهانی در نتیجه، ظرفیت تولید فعلی OLEDهای نسل ششم باید کاهش یابد.

تبدیل خطوط تولید به ال سی دی سامسونگ

صنعت سخت افزار از سرمایه گذاری رو به رشد در Samsung Display OLED استقبال می کند. پس از مدتی، سرمایه گذاری گسترده شرکت های صفحه نمایش متوقف شد و انتظار می رود سرمایه گذاری در تجهیزات به طور رسمی آغاز شود و با A4-2 شروع شود. کارخانه A4-2 خروجی اضافی 180000 پانل در سال را تضمین می کند. در صورت وجود سفارشات اضافی، سفارشات زیادی برای تجهیزات مشابه این سرمایه گذاری اضافی مورد انتظار است.

سامسونگ بازار LCD را ترک کرده است

Samsung Display با در نظر گرفتن تقاضا و شرایط بازار برای محصولات OLED، به‌طور انعطاف‌پذیر تصمیم به سرمایه‌گذاری بیشتر می‌گیرد. برخی از تولیدکنندگان تجهیزات نمایشگر نیز Samsung Display را برای سرمایه گذاری در کارخانه A5 (نام آزمایشی) آماده می کنند. گزارش ها نشان می دهد که کارخانه A5 نسل ششم OLED یا خط تولید نسل هشتم جدید را راه اندازی خواهد کرد. با این حال، سامسونگ هنوز استانداردهای کارخانه ای خود را تعیین نکرده است.

Samsung Display نام های Flex S و Flex B را ثبت می کند.

مطابق با GizChinaچندین تولید کننده نمایشگر چینی در سال های اخیر از سامسونگ و ال جی پیشی گرفته اند و به تولیدکنندگان اصلی پنل های LCD تبدیل شده اند. بنابراین شرکت های کره ای دیگر نمی توانند با آنها رقابت کنند. سامسونگ تولید پنل های LCD را 6 ماه زودتر از موعد مقرر متوقف می کند. در ابتدا، این شرکت قصد داشت تا پایان سال 2020 تولید پنل های LCD را متوقف کند. با این حال، بازار پنل های LCD در سال گذشته شروع به رشد کرد. این امر باعث شد تا کارخانه ال سی دی سامسونگ تا دو سال دیگر به فعالیت خود ادامه دهد.

با این حال، این شرکت در ابتدا قصد دارد تا پایان سال 2022 بازار LCD را ترک کند. با این حال، بازار پنل های LCD از اواخر سال گذشته تغییر کرده است. قیمت آنها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و اکنون آزادانه در حال کاهش است. در ژانویه امسال، میانگین قیمت یک پنل 32 اینچی تنها 38 دلار بود که نسبت به ژانویه سال گذشته 64 درصد کاهش داشت.