• خانه
  • اخبار
  • تا شدن آیفون تا سال 2025 به تعویق افتاد. اپل در حال بررسی مک بوک تاشو 20 اینچی است

تا شدن آیفون تا سال 2025 به تعویق افتاد. اپل در حال بررسی مک بوک تاشو 20 اینچی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تا شدن آیفون تا سال 2025 به تعویق افتاد. اپل در حال بررسی مک بوک تاشو 20 اینچی است

اخیراً یک مشاور زنجیره تامین صنعت (DSCC)، راس یانگبه عنوان بخشی از یک گزارش گسترده تر که بر رشد گوشی های هوشمند تاشو از شرکت هایی مانند سامسونگ متمرکز شده است، جزئیات جدیدی در مورد کار اپل بر روی آیفون فشرده ارائه می دهد و بیان می کند که ممکن است تا سال 2025 به تعویق بیفتد. او همچنین ادعا می کند که اپل در عوض بر روی مک بوک 20 اینچی تاشو تمرکز خواهد کرد.

به تعویق انداختن عرضه آیفون با صدف تا سال 2025

به گفته تحلیلگر DSCC، راس یانگ، اپل ممکن است آیفون خود را با یک گوشی تاشو تا سال 2025 به تعویق انداخته باشد، اما همچنین در حال بررسی ایده “لپ تاپ تاشو” است.

در ابتدا، طبق منابعی در زنجیره تامین، یانگ گفت که DSCC انتظارات خود را برای یک آیفون تاشو تا سال 2025 به تعویق انداخته است. این نشان دهنده تاخیری حدود دو ساله در مقایسه با برنامه قبلی گزارش شده برای عرضه آیفون با گوشی تاشو در سال 2023 است. .

پس از صحبت با زنجیره تامین، انتظارات خود مبنی بر ورود اپل به بازار گوشی های هوشمند تاشو تا سال 2025 را دو سال به تعویق انداختیم. به نظر می رسد این شرکت عجله ای برای ورود به بازار گوشی های هوشمند تاشو ندارد و ممکن است حتی بیشتر طول بکشد.

به تعویق انداختن عرضه آیفون با صدف تا سال 2025

به تعویق انداختن عرضه آیفون با صدف تا سال 2025

جالبتر اینکه DSCC ادعا می کند که اپل اکنون در حال بررسی ایده یک لپ تاپ تاشو است. طبق گزارش ها، این شرکت در حال مذاکره با تامین کنندگان برای یک محصول کاملاً جدید است و اگرچه چند سال دیگر فرصت دارد، اما علاقه خود را به مک بوک تاشو 20 اینچی نشان داده است.

از سوی دیگر، اکنون اپل را در نقشه راه نوت بوک صدفی خود می بینیم. ما از همه زوایا می شنویم که اپل همچنان به اندازه صفحه نمایش بزرگ علاقه دارد. این اندازه می تواند یک طبقه بندی جدید برای اپل ایجاد کند و منجر به یک محصول هیبریدی واقعی شود، لپ تاپ با صفحه کلید کامل تا شده و به عنوان یک مانیتور توسعه یافته که می تواند با صفحه کلید خارجی نیز استفاده شود. این دستگاه همچنین می تواند دارای وضوح UHD / 4K یا حتی بالاتر باشد. تاریخ عرضه احتمالی این محصول دیرتر از سال 2025 و ممکن است سال 2026 یا 2027 باشد.

حتی اگر این محصول چند سالی تا عرضه آن فاصله داشته باشد، DSCC می گوید که به طور کلی «خبر خوبی برای بخش تاشو» است.

برای کسانی که آشنایی ندارند، راس یانگ یک تحلیلگر پیشرو در مشاوران زنجیره تامین نمایشگر است. بنابراین، گزارش‌های او معمولاً بر اساس نشانه‌هایی از زنجیره تأمین مشابه با تحلیلگرانی مانند مینگ-چی کو است. سال گذشته، ثابت شد که بسیار قابل اعتماد است، از جمله به عنوان تنها تحلیلگری که گزارش داد مک بوک پرو 2021 دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی با ProMotion است.

نظر شما در مورد تاخیر عرضه آیفون تاشو تا سال 2025 و احتمال معرفی مک بوک 20 اینچی تاشو از اپل چیست؟