منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تاریخ کنفرانس Google I / O 2022 Google Developers: 21 و 22 مه 1401

تاریخ کنفرانس Google I / O 2022 Google Developers: 21 و 22 مه 1401

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

گوگل به طور رسمی روز چهارشنبه اعلام کرد که کنفرانس بزرگ توسعه دهندگان سالانه خود، 2022 Google I / O، در 11 و 12 می (21 و 22 می) برگزار می شود. این رویداد دوباره به طور کامل آنلاین است و به نظر می رسد حداقل بخشی از کنفرانس به طور زنده توسط Amphitheatre Shoreline، مکانی ویژه برای Google I / O، پخش می شود.

Google I / O تاریخ 2022

الکس گارسیا کومرت، سخنگوی گوگل در بیانیه ای به روی لبه اعلام کرد:

امسال این رویداد به صورت زنده برای تعداد محدودی از مخاطبان پخش خواهد شد و کاملا رایگان و تقریباً برای همه آزاد است.

این رویداد یک روز کوتاهتر از حد معمول است و به جای سه شنبه از چهارشنبه آغاز می شود. طبق بیانیه ای که گوگل با Ina Fried از Axios به اشتراک گذاشته است، مخاطبان محدود عمدتاً از کارمندان Google و برخی از شرکا تشکیل می شوند.

طبق یک سوال رایج ثبت نام رایگان خواهد بود و از همین ماه شروع می شود. علاوه بر این، هیچ بلیتی وجود نخواهد داشت، که به نظر می رسد هرکسی که می خواهد در این رویداد بزرگ شرکت کند، می تواند شرکت کند.

Google I / O تاریخ 2022

Google I / O تاریخ 2022

Google I/O در سال 2020 به دلیل اپیدمی COVID-19 لغو شد و در سال 2021 به عنوان یک رویداد آنلاین بازگشت. این شرکت در رویداد سال گذشته اعلامیه های مهمی از جمله ارائه “Designمادی شمااندروید 12، رونمایی از به‌روزرسانی‌های Google Workspace و در نهایت اعلام اینکه Google Wear OS و Samsung Tizen در پلتفرمی به نام ادغام خواهند شد. OS 3 را بپوشید شناخته شده است.

ما دقیقا نمی دانیم که امسال گوگل چه چیزی برای ما آماده کرده است، اما با توجه به اینکه این شرکت در حال حاضر اولین است بررسی اندروید 13 به نظر می رسد یکی از تمرکزهای اصلی روی این سیستم عامل، موبایل باشد.

باید دید Made by Google از پخش زنده برای معرفی محصولات جدید مانند رویکرد آن در سال 2019 استفاده خواهد کرد یا خیر. شایعات زیادی در مورد در اینجا دو دستگاه وجود دارد Pixel 6a و Pixel Watch نیز در این رویداد در دسترس هستند.

نظر شما در مورد تاریخ کنفرانس توسعه دهندگان Google I / O 2022 چیست؟