منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تاریخ عرضه ساعت هوشمند Xiaomi Watch S1 Active به طور رسمی اعلام شد: 15 مارس 2014.

تاریخ عرضه ساعت هوشمند Xiaomi Watch S1 Active به طور رسمی اعلام شد: 15 مارس 2014.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تاریخ عرضه ساعت هوشمند Xiaomi Watch S1 Active به طور رسمی اعلام شد: 15 مارس 2014.

گجت پوشیدنی جدیدی از شیائومی در راه است. تاریخ ارائه امروز ساعت شیائومی S1 Active این ساعت به طور رسمی اعلام شد و در 15 مارس 2014 خواهد بود. همانطور که در تصویر غیر رسمی نشان داده شده است، یک ساعت با طراحی گرد خواهد بود.

ساعت شیائومی S1 Active

صحبت شد ساعت اکتیو شیائومی اس 1 هفته گذشته منقضی شد، در 15 مارس 2014 به طور رسمی منتشر خواهد شد. خب، این شایعه به حقیقت پیوست زیرا شیائومی امروز اعلام کرد که S1 Active را در روز سه شنبه این هفته در همان رویدادی که شیائومی 12 در سراسر جهان رونمایی می شود، رونمایی خواهد کرد. گوشی های هوشمند سری 12 نیز اولین نسخه جهانی خود را خواهند داشت.

پوستر معرفی ساعت هوشمند Xiaomi Watch S1 Active

پوستر معرفی ساعت هوشمند Xiaomi Watch S1 Active

شیائومی با این پوستر چیزی در مورد خودش فاش می کند S1 Active را تماشا کنید او به ما چیزی نمی‌گوید، اما تصویری که در توییتر به اشتراک گذاشته است نشان می‌دهد که بند ساعت‌های هوشمند حداقل در شش رنگ از جمله سفید، آبی و مشکی موجود است که گزارش طراحی قبلی لو رفته را تایید می‌کند.

چند ماه قبل ساعت شیائومی S1 این ساعت در چین عرضه شد، اما مشخص نیست که آیا این ساعت سه شنبه در سراسر جهان در دسترس خواهد بود یا خیر.

در هر صورت با توجه به اینکه تنها 2 روز تا برگزاری این رویداد باقی مانده است، انتظار زیادی برای دانستن همه چیز در مورد محصولات شیائومی که در بازارهای بین المللی ارائه خواهند شد، وجود ندارد.

معرفی ساعت شیائومی S1; 12 روز عمر باتری در قلب یک طراحی گرد!

آیا منتظر ساعت هوشمند شیائومی هستید؟