• خانه
  • اخبار
  • تاریخ رویداد Build 2022 برای توسعه دهندگان مایکروسافت اعلام شده است: 3 تا 5 ژوئن 1401.

تاریخ رویداد Build 2022 برای توسعه دهندگان مایکروسافت اعلام شده است: 3 تا 5 ژوئن 1401.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تاریخ رویداد Build 2022 برای توسعه دهندگان مایکروسافت اعلام شده است: 3 تا 5 ژوئن 1401.

مایکروسافت امروز رسما اعلام کرد که کنفرانس سالانه توسعه دهندگان بیلد 2022 در 24 تا 26 می (3 تا 5 ژوئن 1401) برگزار خواهد شد. اطلاعات در مورد این رویداد، که به صورت مجازی برگزار می شود، در وب سایت رسمی شرکت ظاهر شد.

تاریخ رویداد برای Microsoft Build 2022

مایکروسافت این رویداد را با تمرکز بر توسعه دهندگان تبلیغ می کند. طبق صفحه اعلام رویداد، در اینجا سه ​​دستورالعمل کلیدی برای انتقال شرکت به بیلد در سال جاری آورده شده است:

انتظار می‌رود که به زودی یک برنامه جلسه برای بیلد 2222 منتشر شود و جزئیات کنفرانس و زمان برگزاری آن مشخص شود. اگرچه این رویداد عمدتاً بر روی توسعه دهندگان متمرکز است و برای ایجاد ابزارها، برنامه ها و خدمات جذاب تر خواهد بود، اما گاهی اوقات Build اطلاعاتی دارد که برای عموم مردم نیز جذاب است، مانند اخبار مایکروسافت تیمز. همچنین منتظر به‌روزرسانی‌های محصولات مانند ویژوال استودیو و اخبار مربوط به پروژه‌های مرتبط با Windows و Azure باشید.

برنامه جلسات Bild 2022 هنوز اعلام نشده است، اما احتمالاً ساختار کنفرانس مانند سال های گذشته خواهد بود. ابتدا، یک ارائه مقدماتی توسط ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت انجام خواهد شد. این امکان وجود دارد که تمامی اخبار مهم در این قسمت از رویداد اعلام شود. جلسات فنی در مورد ویژگی های مختلف جدید در Windows، Edge، Azure، Visual Studio و موارد دیگر دنبال می شود.

تاریخ رویداد برای Microsoft Build 2022

تاریخ رویداد برای Microsoft Build 2022

شما می توانید به طور مستقیم یا مجازی در Build شرکت کنید یا منتظر بمانید تا پیام های مهم مربوط به توسعه دهندگان یا کاربران را گزارش دهید.

همچنین می‌توانید برای Microsoft Build امسال با قیمت پایین در اواخر آوریل ثبت‌نام کنید. رویداد Build 2022 مانند سال 2021 مجازی خواهد بود و از 24 تا 26 می برگزار می شود.

همچنین کنفرانس توسعه دهندگان گوگل (Google I / O 2022) که از 11 تا 12 اردیبهشت برگزار می شود نیز بیشتر مجازی خواهد بود و فقط کارمندان گوگل و همچنین برخی از شرکای این شرکت می توانند در آن شرکت کنند.

نظر شما درباره رویداد توسعه دهندگان Microsoft Build 2022 و عنوان جذاب آن چیست؟