• خانه
  • اخبار
  • تاریخ برگزاری کنفرانس Apple WWDC 2022 و ارائه iOS 16 اعلام شد: 16 تا 20 ژوئن 1401.

تاریخ برگزاری کنفرانس Apple WWDC 2022 و ارائه iOS 16 اعلام شد: 16 تا 20 ژوئن 1401.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تاریخ برگزاری کنفرانس Apple WWDC 2022 و ارائه iOS 16 اعلام شد: 16 تا 20 ژوئن 1401.

اپل امروز سی و سومین کنفرانس سالانه توسعه دهندگان را معرفی کرد (WWDC 2022) قرار است از دوشنبه 6 ژوئن (16 خرداد) تا جمعه 10 ژوئن (20 خرداد) برگزار شود. مانند چندین رویداد اخیر WWDC، کنفرانس توسعه دهندگان 2022 به صورت مجازی برگزار می شود و تنها تعداد معدودی از توسعه دهندگان و دانش آموزان دعوت می شوند تا به صورت فیزیکی در اپل پارک شرکت کنند تا در رویداد اصلی شرکت کنند. و چیزهای دیگری را تجربه کنید.

کنفرانس اپل WWDC 2022

قبل از سال 2020، اپل میزبان WWDC در مرکز کنفرانس ماشین‌آلات در سن خوزه، کالیفرنیا بود و هزاران توسعه‌دهنده و کارمند اپل در آن حضور داشتند، اما در سال 2020، اپل یک رویداد آنلاین رایگان برای همه راه‌اندازی کرد تا در سال 2022 استفاده شود. ارسال شده.

سوزان پرسکات، معاون ارتباطات جهانی اپل برای توسعه دهندگان و بازاریابی سازمانی و بازاریابی، گفت:

در هسته خود، WWDC همیشه یک جامعه جامعه ساز بوده است. با این روحیه، WWDC22 از توسعه دهندگان از سراسر جهان دعوت می کند تا دور هم جمع شوند تا ببینند چگونه می توانند بهترین ایده های خود را عملی کنند و در زندگی خود چه کاری می توانند انجام دهند. “من عاشق ارتباط با توسعه دهندگان خود هستم و امیدواریم که همه شرکت کنندگان این رویداد را با انرژی تجربه کنند.”

بازدید از WWDC 2022 پولی نخواهد بود، زیرا همه توسعه دهندگان از سراسر جهان می توانند در این رویداد مجازی شرکت کنند. اپل در نظر دارد جلسات و آزمایشگاه‌هایی را برای توسعه‌دهندگان فراهم کند تا آنها را از ویژگی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری که در این رویداد معرفی می‌شوند مطلع کنند. همچنین یک چالش سنتی دانشجویی سوئیفت وجود خواهد داشت.

کنفرانس اپل WWDC 2022

کنفرانس اپل WWDC 2022

اپل می گوید رویداد امسال شامل جلسات اطلاعات اضافی، آزمایشگاه های آموزشی بیشتر، سالن های تعامل دیجیتال بیشتر و محتوای محلی بیشتر خواهد بود. هدف تبدیل WWDC22 به «یک رویداد واقعا جهانی». اگرچه این رویداد مجازی خواهد بود، اما اپل همچنین قصد دارد روزی ویژه را برای توسعه دهندگان و دانش آموزان در Apple Park در 6 ژوئن برگزار کند تا رویداد اصلی و سایر تجربیات محدود را با هم تماشا کنند.

جلسات و اطلاعات با توسعه دهندگان در وب سایت Apple Developer یا از طریق برنامه ویژه Apple Developer در دسترس خواهد بود. دانش‌آموزان می‌توانند از امروز تا 25 آوریل آثار سوئیفت خود را به چالش دانشجویی سوئیفت ارسال کنند و برندگان یک جایزه انحصاری برای WWDC 2022 دریافت خواهند کرد. اطلاعات بیشتر در وب سایت ویژه این چالش وجود دارد.

انتظار می رود اپل در اولین روز رویداد WWDC یک کنفرانس آنلاین برگزار کند تا از سیستم عامل های جدید خود از جمله iOS 16، iPadOS 16، macOS 13 tvOS 16 و watchOS 9 رونمایی کند. همچنین ممکن است در WWDC شاهد سخت افزار جدید اپل باشیم. شایعه شده است که این شرکت در حال کار بر روی مک پرو با تراشه خود، نسخه جدید مک بوک ایر و موارد دیگر است.

اپل قصد دارد قبل از WWDC 2022 اطلاعات بیشتری را از طریق ایمیل، برنامه Apple Developer و وب سایت Apple Developer در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.