• خانه
  • اخبار
  • تاریخ بازگشت کارمندان اپل به دفاتر 22 آوریل 1401 اعلام شده است

تاریخ بازگشت کارمندان اپل به دفاتر 22 آوریل 1401 اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تاریخ بازگشت کارمندان اپل به دفاتر 22 آوریل 1401 اعلام شده است

بر اساس ایمیلی که تیم کوک، مدیر عامل اپل برای بازگشت به کار خود به کارمندان این شرکت ارسال کرده است، اپل آزمایش ترکیبی را از 11 آوریل (22 آوریل 1401) آغاز می کند و کارمندان را یک روز در هفته به دفاتر باز می گرداند. اپل در ابتدا اعلام کرد که قصد دارد عملیات هیبریدی را در ماه نوامبر آزمایش کند.

تاریخ بازگشت کارمندان اپل

کوک در ایمیل خود خاطرنشان کرد که در هفته سوم این فرآیند، کارمندان دو بار در هفته با کار ترکیبی کامل می آیند، که در آن کارگران روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه به دفاتر می آیند و چهارشنبه ها و جمعه ها “منعطف” کار می کنند. این برنامه قرار است از 23 می اجرا شود. کوک اضافه کرد که این برنامه بسته به شرایط محلی ممکن است از دفتری به دفتر دیگر متفاوت باشد.

او ادامه می دهد: “برای بسیاری از شما، من می دانم که بازگشت به دفاتر یک نقطه عطف مورد انتظار و نشانه مثبتی است که می توانیم با همکارانی که چنین نقش مهمی در زندگی ما دارند، تعامل کامل تری داشته باشیم. برای دیگران، این ممکن است یک تغییر ناخوشایند باشد. می‌خواهم بدانید که ما عمیقاً متعهد به ارائه پشتیبانی و انعطاف‌پذیری مورد نیاز شما در این مرحله بعدی هستیم.وی افزود: طرح ترکیبی شامل توانایی کار تا چهار هفته در سال است.

تاریخ بازگشت کارمندان اپل

تاریخ بازگشت کارمندان اپل

پختن افزایش: «هنگامی که ما این پروژه آزمایشی را راه اندازی می کنیم، مشتاقانه منتظریم که همه ما یک رویکرد واقعاً مشارکتی و انعطاف پذیر برای کار با یکدیگر در حالی که می رویم و به جایی که نیاز داریم تطبیق می دهیم، پرورش دهیم. در هفته‌ها و ماه‌های آینده، ما این فرصت را داریم که بهترین‌هایی را که در مورد دورکاری آموخته‌ایم با مزایای بی‌بدیل همکاری رو در رو ترکیب کنیم.»

کوک همچنین در ایمیلی گفت که خرده فروشان اپل «طی چند هفته آینده» به لباس مبدل اختیاری بازخواهند گشت.

اپل در بحبوحه محدودیت های کرونا چندین بار تاریخ بازگشت به دفتر خود را تغییر داده است. اخیرا، اپل “بازگشت به دفاتر را که برای 1 فوریه برنامه ریزی شده بود به مدت نامعلومی به تعویق انداخت.” همچنین شروع به حذف الزامات ماسک برای مشتریان خرده فروشی اپل در برخی مناطق کرده است.

نظر شما در مورد تاریخ بازگشت کارمندان اپل به دفاتر این شرکت چیست؟