تاریخ انتشار سریال House of the Dragon اعلام شد

تاریخ انتشار سریال House of the Dragon اعلام شد

طرفداران بازی تاج و تخت به خوبی می دانند که این سریال چه شاهکار خارق العاده ای بود و مشتاقانه منتظر انتشار سری بعدی هستند. این سریال جدید در واقع پیش درآمدی برای بازی تاج و تخت است و به گذشته های دور خانواده اژدها اشاره دارد. اکنون تاریخ انتشار سریال House of the Dragon مشخص شده است و این خبر قطعا شما را خوشحال خواهد کرد. اس ترنجی با من باش.

تاریخ انتشار سریال House of the Dragon; در 30 اوت 1401 م

تاریخ انتشار اسپین آف بازی تاج و تخت با نام خانواده اژدها به تازگی تعیین شده است. طرفداران این سریال قطعا تاریخ انتشار یک سری جدید بود. خبر خوب این است که بازگشت به وستروس زمان زیادی نخواهد برد. این مجموعه 10 قسمتی بر اساس رمان آتش و خون 2018 جورج آر آر مارتین ساخته شده است و پخش آن در ایالات متحده و سایر نقاط در 20 اوت 1401 آغاز می شود. کسانی که در بریتانیا هستند می توانند این سریال را برای مردم آمریکا تماشا کنند.

بازی تاج و تخت آسپن House of Dragons 2022 نام دارد

سریال خانه اژدها با اتفاقاتی که 200 سال قبل از اتفاقات داستان اصلی بازی تاج و تخت رخ می دهد، پیشینه سلسله تارگرین ها را روایت می کند. تریلر این سریال در سال 2021 منتشر شد اما طبق آخرین اخبار تایید کننده تاریخ انتشار، انتظار داریم به زودی تریلر جدید و کاملی از این سریال منتشر شود.

علاوه بر تاریخ انتشار House of the Dragon، HBO تعداد انگشت شماری از تصاویر جدید از سری آینده خود را به اشتراک گذاشته است.

تصویر اول لرد کورلیس والرین استیو توسان را به همراه همسرش پرنسس ایو بست، رنیس والرین نشان می دهد. شخصیت اول به مار دریایی معروف است که دارای بزرگترین ناوگان در وستروس است و شخصیت دوم سوار بر اژدهایی معروف به ملکه سرخ می شود. تصویر دوم نیازی به توضیح ندارد، پادشاه ویسریس توسط پدی کاندیدین است که کلاه گیس تارگرین را بر سر دارد.

مت اسمیت، اولیویا کوک، پدی کاندیدین، ریس ویترسپون، اما دارسی، سونویا میزونو و استیو توسان آماده بازی در این سریال هستند، اگرچه می توانید خلاصه تری از سریال پیدا کنید، اما شخصیت ها و بازیگران در کانون توجه هستند.

قبل از اخبار امروز، به جرات می توان حدس زد که این سریال محبوب در سال 2022 منتشر شود. در یک پست وبلاگی در ماه فوریه، نویسنده و تهیه کننده اجرایی جورج آر آر مارتین در پاسخ به سوال طرفداران درباره تاریخ انتشار سریال گفت: “ای کاش می توانستیم تاریخ دقیق را اعلام کنیم.”

اسامی بازیگران جدید سریال اسپین آف Game of Thrones مشخص شد!

اما همانطور که می دانید کار زیادی باید انجام شود و متاسفانه تاج برنامه ریزی را برای ما سخت کرده است. اما شاید بهار بهترین زمان برای انتشار این سریال باشد، در غیر این صورت ممکن است تا تابستان طول بکشد.

مطابق با TechRadarهمان‌طور که در آن زمان به جور مارتین گفتیم، می‌توانیم امیدوار باشیم که به زودی سری Dragon Family را راه‌اندازی و راه‌اندازی کنیم. مارتین در همین پست همچنین گفت که فیلمنامه، کارگردانی و بازی او در چند قسمت اول سریال بسیار خوب به نظر می رسد. اکنون ما مشتاقیم ببینیم HBO از زمان ساخت این سریال گران قیمت روی چه چیزی کار کرده است.

قبل از آن، Bloodmoon یک اسپین آف از Game of Thrones بود که در میانه یک پروژه تولید متوقف شد. طرفداران بازی تاج و تخت باید تا 21 آگوست (30 مرداد) تا انتشار این سریال صبر کنند. نظر شما در مورد این چیست؟ به نظر شما این سری جدید می تواند به اندازه سریال اصلی جذاب و جذاب باشد؟!