• خانه
  • اخبار
  • تاریخ انتشار اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس احتمالا هفته آینده خواهد بود

تاریخ انتشار اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس احتمالا هفته آینده خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تاریخ انتشار اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس احتمالا هفته آینده خواهد بود

سری بعدی تراشه های کوالکام اسنپدراگون به زودی معرفی خواهند شد. اما این تراشه ها قبل از اینکه بتوان آن ها را به عنوان یک تعمیر اساسی در نظر گرفت، نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت کلی دارند. تاکنون شایعات زیادی در مورد تاریخ ارائه و عرضه این تراشه ها به گوش می رسد. اما به نظر می رسد که تاریخ عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس احتمالا هفته آینده باشد. اس ترنجی با من باش.

انتظار می رود کوالکام به زودی از اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس خود رونمایی کند و طبق اعلام سیگنال چینی از Digital Chat Station، این تراشه هفته آینده رونمایی خواهد شد. با وجود ادعاهای قبلی که این چیپست می تواند نیمه دوم امسال با تاخیر، بر خلاف اخبار قبلی که می‌گویند این تراشه جمعه آینده، 30 اردیبهشت عرضه می‌شود، اکنون بیانیه و خبر جدیدی منتشر شده است. انتظار می رود کوالکام علاوه بر چیپست پرچمدار اسنپدراگون 8، نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 را نیز معرفی کند.

تاریخ عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس

اگر شایعات ادامه پیدا کنند، می‌توان انتظار داشت که سازندگان گوشی‌های هوشمند، دستگاه‌های جدید خود را با جدیدترین تراشه‌های کوالکام معرفی کنند. تراشه کوالکام نسل اول اسنپدراگون 8 کوالکام (با اسم رمز SM8475) برخلاف نسل هشتم فعلی اسنپدراگون سامسونگ، توسط TSMC ساخته خواهد شد.

کوالکام عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس را برای نیمه دوم سال 2022 به تعویق انداخت.

مطابق با GsmArenaانتظار می رود تفاوت اصلی بین این دو تراشه در بخش GPU باشد، جایی که تراشه جدید باید عملکرد بیشتری داشته باشد. انتظار می رود این پردازنده در مقایسه با تراشه فعلی با هسته 3 گیگاهرتزی Cortex-X2، سه ماژول عملکرد Cortex-A710 و چهار هسته Cortex-A510 بدون تغییر باقی بماند. انتظار می رود موتورولا یکی از اولین تولیدکنندگانی باشد که از این تراشه جدید در Edge X30 خود استفاده می کند. نظر شما در مورد تاریخ عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس چیست؟