• خانه
  • اخبار
  • تاریخ ارائه Vivo X Fold تایید شده است: 22 آوریل 1401.

تاریخ ارائه Vivo X Fold تایید شده است: 22 آوریل 1401.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تاریخ ارائه Vivo X Fold تایید شده است: 22 آوریل 1401.

چند لحظه پیش شایعات منتشر شد و ادعا می شود که تاریخ معرفی ویوو ایکس فولد 8 آوریل 1411 است.اما امروز ویوو با انتشار تیزر تایید کرد که معرفی این گوشی هوشمند با پوسته در 12 آوریل برگزار خواهد شد. این گوشی موبایل تاشو طراحی مشابهی دارد گلکسی زد فولد 3 و Oppo Find N ایناهاش.

Vivo X Fold طراحی مشابه سری Galaxy Z Fold سامسونگ دارد

طرح های تاشو گوشی های هوشمند معمولا به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. یا مانند Galaxy Z Flip و جیب Hauwei P50 آنها طراحی فشرده ای دارند و در وسط خم می شوند. یا مانند گلکسی زد فولد 3 و گوشی اوپو صدفی، صفحه نمایش بزرگی دارند و مانند کتاب باز و بسته می شوند. طبق اطلاعاتی که در گذشته به بیرون درز کرده بود و همچنین تیزر رسمی منتشر شده توسط اوپو، دستگاه تاشو این شرکت در دسته دوم قرار می گیرد.

در حال آپلود ویدیو…

مانند همه رقبا، گوشی تاشوی آینده Vivo دارای نمایشگر ثانویه است. جای تعجب نیست که همه سازندگان از یک مدل و فاکتور ثابت برای گوشی های صدفی خود استفاده می کنند. همچنین انتظار نداشتیم که Vivo X Fold از طراحی متفاوتی استفاده کند (مانند Huawei Mate X که از لولای خارجی استفاده می کند).

تاریخ ارائه Vivo X Fold تایید شده است: 22 آوریل 1401.

همانطور که قبلا ذکر شد، Vivo X Fold در 11 آوریل (مصادف با 22 آوریل 1401) معرفی شد. تقریبا دو هفته تا رویداد آینده ویوو باقی مانده است. با این حال، گزارش اخیر در وب سایت GSMArena او مدعی است که گوشی هوشمند Vivo X Note در همان تاریخ معرفی خواهد شد. این دستگاه دارای صفحه نمایش بزرگ و باتری می باشد. با وجود این گمانه زنی ها، ویوو هنوز تاریخ عرضه این گوشی را تایید نکرده است.

Samsung Galaxy Z 3 Fold رسما معرفی شد: تاشو 5G و ضد آب

نطر شما چی هست؟ آیا Vivo X Fold می تواند تهدیدی برای سری Galaxy Z Fold سامسونگ باشد یا هیچ شانسی در برابر غول فناوری کره ای وجود نخواهد داشت؟