منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تاثیر شبکه های اجتماعی بر قیمت ارزهای دیجیتال

تاثیر شبکه های اجتماعی بر قیمت ارزهای دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

به احتمال زیاد مفهوم شبکه های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری در زندگی روزمره ما تاثیرگذار است و این تاثیر در تمام جنبه های زندگی ما خود را نشان داده است. امروزه شبکه های اجتماعی فرهنگ ها و افکار و عقاید درست و غلط را ایجاد می کنند. این به روندی تبدیل شده است که در چند دهه اخیر شاهد آن نبوده ایم، بنابراین اهمیت کار در شبکه های اجتماعی برای تجارت بر هیچکس پوشیده نیست.

در شبکه‌های اجتماعی که پل ارتباطی بین شرکت‌های ارز دیجیتال و افراد کلیدی در این حوزه مالی هستند، می‌توان فهمید که حتی نوسانات قیمتی در این بازار، خواه ناخواه، می‌تواند کم و بیش تحت تأثیر این شبکه‌های اجتماعی و آنها باشد. اثرات

سال گذشته، در سال 2021، شاهد افزایش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی بودیم که به دنبال قیمت بیت کوین هستند، اما در این بین توییت های افرادی مانند ایلان ماسک و آقای چانگپن ژائو که صرافی بزرگ بایننس را اداره می کند، منتشر شد. تأثیر زیادی دارد که می توان روزانه اخبار مربوط به این اثرات را در سایت های مرتبط با فناوری و بازار ارزهای دیجیتال دنبال کرد، اما این بازار پر از فراز و نشیب و خطر است، افرادی مانند ایلان ماسک و مدیر بایننس که می توانند در این شبکه اجتماعی کار کنند. کمک به رشد بازار این افراد می توانند در قالب ارزهای رمزنگاری شده، شیلر یا خالق کوین و NFT جدید ظاهر شوند، مهمترین چیز در فعالیت های این افراد داشتن فالوور برای صفحه شبکه اجتماعی خود می باشد.

از آنجایی که شبکه اجتماعی مانند توییتر بستری عالی برای بازدید و به اشتراک گذاری دانش در مورد بازار ارزهای دیجیتال است، توصیه هایی که به این افراد داده می شود. خرید فالوور در توییتر که می تواند به شهرت شما در این فضا کمک کند، زیرا از آنجا افراد وقتی به صفحه ای که شما در آن فعال هستید می روند، اولین چیزی که بررسی می کنند این است که دنبال کننده داشته باشند و سپس توییت های شما را بررسی کنند تا ببینند آیا از آنها استقبال می شود یا خیر. چه اینها فالوورهای شما باشند یا نباشند، در این مورد هم پیشنهادی وجود دارد خرید لایک در توییتر است.

چرا توییتر در بازار Remarkers محبوب است؟

شاید دلیل اصلی محبوبیت توییتر در بازار رمزارز، نگرش مثبت مدیران شبکه های اجتماعی به این بازار و همچنین فعالیت افرادی مانند ایلان ماسک و چانگپن ژائو، مدیر بایننس باشد. تاثير گذار.

نقش Discord در بازار ارزهای دیجیتال

اما علاوه بر شبکه های اجتماعی مانند توییتر، یکی دیگر از بازیگران این بازار که امروزه مورد توجه مصرف کنندگان این بازار قرار گرفته و ارتباط بین افراد در بازار ارزهای دیجیتال را تسهیل کرده است، پلتفرم و شبکه اجتماعی Discord است که افراد از سرور ایجاد و پیکربندی می کنند. ارز و NFT که از این نظر می تواند بسیار مفید باشد و بازار خوبی را برای این افراد ایجاد کند، افرادی که قصد ساخت سرور در این شبکه اجتماعی را دارند، احتمال جلب اعتماد بیشتری را احساس می کنند. آنها باید عضویت خود را در سرور افزایش دهند که یک پیشنهاد برای این افراد است یک عضو Discord بخرید این فقط یک خرید خوب است.

بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022