• خانه
  • اخبار
  • بیا جشن بگیریم در اینجا 5 دلیل خوب برای شرکت در جشن GeekWire در سیاتل آورده شده است

بیا جشن بگیریم در اینجا 5 دلیل خوب برای شرکت در جشن GeekWire در سیاتل آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بیا جشن بگیریم در اینجا 5 دلیل خوب برای شرکت در جشن GeekWire در سیاتل آورده شده است

بیا جشن بگیریم در اینجا 5 دلیل خوب برای شرکت در جشن GeekWire در سیاتل آورده شده است
صحنه هایی از گالا brooztechnology 2018 در سیاتل. (عکس فایل brooztechnology/Dan DeLong)

یک هفته تا بازگشت brooztechnology Gala، یک سنت تعطیلات برای جامعه فناوری سیاتل فاصله داریم.

اگر تا به حال بلیطی برای مهمانی ۷ دسامبر در بلوک ۴۱ در سیاتل نگرفته‌اید، اکنون این کار را انجام دهید! و سپس پنج دلیل اصلی ما را بخوانید که چرا خرید بلیط ایده خوبی است.

  • جشن جشن شرکت خود را جشن بگیرید: ما یک مکان عالی داریم. ما از غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های جشن مراقبت خواهیم کرد. ما چراغ ها را روشن می کنیم و موسیقی را بالا می بریم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حاضر شوید.
  • با همکار بعدی خود آشنا شوید: گالا مکانی عالی برای شبکه سازی و جذب نیرو است. با یک مهندس آینده برای شرکت خود … یا یک مدیر … یا یک سرمایه گذار صحبت کنید.
  • حرکات رقص خود را نشان دهید: هیچ چیز بهتر از این نیست که با آن مرد حسابداری یا توسعه دهنده نرم افزار جدیدی روبرو شوید که قول داده بود بهترین رقصنده شرکت است.
  • حتی بیشتر از مهمانی لذت ببرید: ما کارائوکه، دی جی، آرت پنبه آب نبات، بار s’mores، کاریکاتوریست، نخل خوان و موارد دیگر خواهیم داشت. این تعطیلات است – از آن لذت ببرید!
  • لباس برای تغییر: گالا یک کوکتل شیک – با پیچ و تاب سیاتل است. ممکن است یک لباس درخشان، یک لباس تاکسیدو، یک ژاکت زشت برای تعطیلات، یا گروهی از افراد با لباس خواب جشن ببینید. و اگر به کمک نیاز دارید، باید برای «راه‌اندازی مجدد به سبک گیک» درخواست دهید، که در آن دو گیک خوش‌شانس، قبل از شرکت در مهمانی، برنده یک تغییر کامل هزینه‌ها توسط Nordstrom خواهند شد. جزئیات در مورد نحوه درخواست در اینجا.

گالا یک رویداد 21+ است. یک تشکر بزرگ از اتحادیه اعتباری فدرال فناوری First Tech، حامی اصلی جشن امسال!

برای حمایت مالی و فروش بلیت گروهی، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.