منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • بیانیه سامسونگ در مورد تاخیر عمدی گوشی های هوشمندش

بیانیه سامسونگ در مورد تاخیر عمدی گوشی های هوشمندش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بیانیه سامسونگ در مورد تاخیر عمدی گوشی های هوشمندش

هفته گذشته اعلام شد که سامسونگ عملکرد برخی از برنامه ها و بازی ها را از طریق سرویس بهینه سازی بازی (GOS) خود بهبود می بخشد. مرز هااما این اقدام تاثیری بر برنامه های بنچمارک ندارد و به همین دلیل بنچمارک Geekbench پرچمداران این شرکت را از لیست خود حذف می کند. حذف شده. علاوه بر این، فهرستی از 10000 برنامه به صورت آنلاین ظاهر شده است که به نظر می رسد عملکرد محدودی دارند. اگرچه اکثر آنها در رده بازی ها نبودند. البته سامسونگ اخیرا بیانیه کوتاهی در مورد تاخیر عمدی گوشی های خود منتشر کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

سرعت گوشی سامسونگ خود را کم کنید

سامسونگ در صفحه پرسش و پاسخ وب سایت رسمی پشتیبانی او به زبان کره ای پاسخ کوتاهی به مشکلات پیرامون GOS ارائه کرد. در سؤالات متداول سازنده این کار را تکرار می کند GOS عملکرد CPU و GPU را برای جلوگیری از گرمای بیش از حد “بهینه سازی” می کند.

این شرکت نیز به زودی این موضوع را تکرار کرد بروز رسانی نرم افزار برای Game Launcher معرفی شده است، که تغییری در اولویت عملکرد در مجموعه تنظیمات Game Booster ایجاد می کند، که در طی آن کاربران می توانند انتظار بهبود داشته باشند. حداقل 10 فریم در ثانیه در بازی آن را داشته باشید.

جالب اینجاست که سامسونگ ادعا می کند که لیست 10000 برنامه ای که به صورت آنلاین ظاهر شده اند، در واقع بخشی از برنامه های محدود شده توسط GOS نیستند. در عوض، شرکت بیان می کند که لیست “برای تعیین سریع اینکه آیا یک برنامه تازه راه اندازی شده یک بازی است یا خیر” او بود.

یک چیز ناامید کننده این بود که برنامه های معیار مشمول این اقدامات محدود کننده نبودند، اما سامسونگ موضع خود را در اینجا روشن کرد:

این دقیقاً استدلال خوبی نیست، زیرا نتایج بنچمارک اغلب برای اندازه گیری عملکرد گوشی های هوشمند استفاده می شود. بنابراین این معیارها واقعاً عملکرد واقعی در دنیای واقعی را منعکس نمی‌کنند.»

سرعت گوشی سامسونگ خود را کم کنید

سرعت گوشی سامسونگ خود را کم کنید

لازم به ذکر است که وان پلاس وضعیت مشابهی را برای OnePlus 9 Pro اتخاذ کرد، پس از اینکه مشخص شد برنامه ها را محدود می کند، اما در عین حال تأثیری بر نتایج بنچمارک نداشت. در واقع یک نظرسنجی از Android Authority او سپس نشان داد که حدود سه چهارم پاسخ دهندگان تلفنی را خریداری نکرده اند که توسط سازنده کاهش یافته است تا عمر باتری بهتری داشته باشد.

سامسونگ همچنین تأیید کرد که شروع به مسدود کردن GOS کرده است و سال گذشته One UI 4.0 را دور زد و ماه گذشته با One UI 4.1 این کار را ادامه داد. این شرکت در سوالات متداول ذکر می کند که اکنون او در حال بررسی حذف این اقدامات است تا کاربران بتوانند راحت تر GOS را دوباره غیرفعال کنند.

علاوه بر این، غول کره ای نیز به دنبال آن است نگرانی های مربوط به عدم تعمیر رایگان را برطرف کنید اتلاف حرارت بیش از حد زمانی است که افراد از گزینه اولویت ویژگی در تنظیمات گوشی هوشمند خود استفاده می کنند. سامسونگ اشاره کرد که اگر گوشی تحت گارانتی باشد، خدمات رایگان هنوز در دسترس است.

در نهایت، سامسونگ اعلام کرد که سایر گوشی های گلکسی با GOS (غیر از سری S22) نرم افزار بهینه سازی بهبود یافته را دریافت خواهد کرد. احتمالاً این بدان معنی است که این تلفن ها در Game Booster گزینه اولویت عملکرد را دریافت خواهند کرد.

نظر شما درباره اظهارات سامسونگ در مورد تاخیر عمدی گوشی های گلکسی خود از سرویس بهینه سازی بازی چیست؟