منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • بودجه برای راه‌اندازی فناوری آب و هوا: BattGenie، دامپزشک مایکروسافت و ربات علف‌های هرز پول جمع‌آوری می‌کنند.

بودجه برای راه‌اندازی فناوری آب و هوا: BattGenie، دامپزشک مایکروسافت و ربات علف‌های هرز پول جمع‌آوری می‌کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بودجه برای راه‌اندازی فناوری آب و هوا: BattGenie، دامپزشک مایکروسافت و ربات علف‌های هرز پول جمع‌آوری می‌کنند.

بودجه برای راه‌اندازی فناوری آب و هوا: BattGenie، دامپزشک مایکروسافت و ربات علف‌های هرز پول جمع‌آوری می‌کنند.
عکس ها: پاک کننده علف های هرز Aigen (Aigen Photo)، شارژر الکترونیک خانگی (brooztechnology / Lisa Stiffler)، پورت تاکوما (Creative Commons / J.Getz)

در اینجا آخرین اخبار در مورد بودجه راه اندازی برای استارت آپ های فناوری آب و هوا در اقیانوس آرام است.

BattGenie

بودجه جدید: BattGenie دور اولیه 1.5 میلیون دلاری را از Powerhouse Ventures و VoLo Earth Ventures به اضافه 300000 دلار کمک مالی از ایالت واشنگتن دریافت کرد.

سرمایه گذاری مخاطره آمیز برای توسعه فناوری، اجاره های جدید و تجاری سازی محصول خود هزینه خواهد کرد.

این کمک مالی از سوی وزارت بازرگانی واشنگتن دریافت می شود. پروژه ای را برای هدایت باتری های خارج شده برای اتوبوس های برقی به شبکه تامین می کند. محل پروژه توسط Two Rivers CDC، یک سازمان غیرانتفاعی متعلق به هند انتخاب خواهد شد.

اصل: BattGenie محصولی جداگانه از دانشگاه واشنگتن است که نرم افزاری را برای بهبود عملکرد باتری های لیتیومی ایجاد می کند. این نرم افزار شارژ مجدد سریع را در عین افزایش عمر باتری بهینه می کند.

بودجه برای راه‌اندازی فناوری آب و هوا: BattGenie، دامپزشک مایکروسافت و ربات علف‌های هرز پول جمع‌آوری می‌کنند.
تیم BattGenie، از چپ به راست: Manan Patak، Chintan Patak و Venkat Subramanian. (عکس های BattGenie)

داستان: این شرکت در سال 2013 شروع به کار کرد و در سال 2017 تأسیس شد. فناوری آن از آزمایشگاه مدیر ارشد فناوری Venkat Subramanian که اکنون در دانشگاه تگزاس است، می آید. دیگر بنیانگذاران آن، مدیر عامل شرکت منان پاتاک و مدیر ارشد تولید Qintan Patak، دکترای خود را از UW گرفتند.

BattGenie هفت کارمند در سیاتل و آستین دارد.

سال گذشته، این استارت آپ به یک شتاب دهنده به رهبری غول انرژی Shell Global و آزمایشگاه ملی انرژی های تجدیدپذیر ملحق شد. بودجه گذشته شامل سرمایه گذاری 100000 دلاری از Liquid 2 Ventures است. کمک مالی 5 میلیون دلاری از وزارت انرژی (DOE)؛ و 75000 دلار کمک مالی از چندین سازمان.

مطالبات: پاتاک در ادامه گفت: «با فناوری خود، ما مفتخریم که بهبودی در طول عمر باتری بیش از 100 درصد نشان داده‌ایم، افزایش ذخیره‌سازی باتری و زمان شارژ تا 15 دقیقه برای باتری‌های مورد استفاده در EV، لوازم الکترونیکی مصرفی، ذخیره‌سازی شبکه و موارد دیگر.» بیانیه. بیانیه

OCOchem

بودجه برای راه‌اندازی فناوری آب و هوا: BattGenie، دامپزشک مایکروسافت و ربات علف‌های هرز پول جمع‌آوری می‌کنند.
تاد بریکس، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران OCOchem. (عکس از OCOchem)

بودجه جدید: OCOchem، یک استارتاپ انرژی مستقر در ریچلند در واشنگتن، دو کمک مالی دولتی دریافت کرده است.

  • 2.93 میلیون دلار توسط DOE به مشارکتی شامل OCOchem، AirCapture و دیگران ارائه شده است. این گروه تاسیساتی را طراحی می کند که از بخار زباله تولید شده در کارخانه کود برای جذب CO استفاده می کند.2 از هوا و آن را به فرمت تبدیل می کند.
  • 1.5 میلیون دلار از وزارت بازرگانی برای پروژه ای برای توسعه ژنراتورهای برق قابل حمل سبز و تولید سوخت برای استفاده در بندر تاکوما. این کمک مالی علاوه بر 2.5 میلیون دلار توسط منابع دیگر ارائه می شود.

اصل: OCOchem، واقع در جنوب شرقی واشنگتن، بخشی از یک بخش در حال رشد برای ایجاد سوخت های جدید و سایر محصولات است که تأثیر کمتری بر آب و هوا دارند و CO را در معرض دید قرار می دهند.2 برای استفاده. استراتژی OCOchem جداسازی هیدروژن از آب و ترکیب آن با دی اکسید کربن برای تشکیل یک مولکول مایع به نام فرمت است.

این قالب را می توان برای تولید انرژی، هیدروژن سبز یا تولید مواد شیمیایی استفاده کرد.

بنیانگذاران: مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران تاد بریکس قبل از راه اندازی OCOchem در سال 2017 به مدت 18 سال در مایکروسافت بود. او در اینترنت اشیا، دستگاه های تلفن همراه و تجارت الکترونیک در گروه تجاری ویندوز کار کرده است. او کار خود را در تحقیقات و فناوری شورون آغاز کرد.

معاون مهندسی دکتر آرون آگاروال بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در تحقیق و توسعه در زمینه مواد شیمیایی تجدید پذیر، انرژی، نفت و گاز دارد.

تری بریکس، رئیس و مشاور ارشد استراتژیک، 16 شرکت شیمیایی سبز را در چهار دهه ایجاد یا مدیریت کرده است که منجر به هفت خروج و یک IPO شده است. او همچنین پدر تاد بریکس است.

سایر تامین مالی: OCOchem کمک های مالی زیادی از DOE دریافت کرده است و با بسیاری از دانشگاه ها مشارکت دارد.
در سال 2018، این استارتاپ دور اولیه 700000 دلاری را با حمایت Bend Venture و سرمایه گذاران فرشته بسته کرد. در سال 2020، او به اولین گروه شتاب دهنده های آزمایشگاه هالیبرتون پیوست و اولین قرارداد تجاری خود را از ارتش ایالات متحده برای تولید فرمت دریافت کرد.

Eigen

به روز رسانی بودجه: در ماه ژانویه، ما اعلام کردیم که Aigen، یک شرکت استارتاپی که ربات های خورشیدی را برای کنترل علف های هرز و بازسازی خاک توسعه می دهد، 4 میلیون دلار بذر جمع آوری کرده است. از آن زمان، این بودجه به 7 میلیون دلار افزایش یافته است.

کنی لی، یکی از بنیانگذاران، از طریق ایمیل گفت: با توجه به “پذیرش بسیار مثبت از بازار، استعدادهای سطح بالا و سرمایه گذاران”، تیم تصمیم گرفت حلقه را افزایش دهد.

شرکت فناوری کشاورزی مستقر در کرکلند در واشنگتن در سال 2020 شروع به کار کرد و 10 کارمند دارد. ریچ ووردن، بنیانگذار Aigen، یکی از اولین مهندسان شرکت قایق برقی Pure Watercraft بود و در تسلا کار می کرد. لی تجربه ای در زمینه امنیت سایبری دارد و یکی از بنیانگذاران استارتاپی است که در سال 2017 خریداری شد.