• خانه
  • اخبار
  • بوت کمپ توسعه دهنده Coding Dojo 10 میلیون دلار برای آموزش مهندسان نرم افزار بیشتر دریافت می کند

بوت کمپ توسعه دهنده Coding Dojo 10 میلیون دلار برای آموزش مهندسان نرم افزار بیشتر دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بوت کمپ توسعه دهنده Coding Dojo 10 میلیون دلار برای آموزش مهندسان نرم افزار بیشتر دریافت می کند

بوت کمپ توسعه دهنده Coding Dojo 10 میلیون دلار برای آموزش مهندسان نرم افزار بیشتر دریافت می کند
ریچارد وانگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Coding Dojo. (کدینگ عکس دوجو)

Coding Dojo 10 میلیون دلار برای تقویت بوت کمپ برنامه نویسی رایانه ای خود تضمین کرده است.

این سازمان مستقر در Bellevue در واشنگتن مهندسان نرم افزار را به صورت زنده و آنلاین آموزش می دهد و در دو سال گذشته بیش از 100 درصد رشد سال به سال داشته است. در حال حاضر، دوره های آموزشی خود را به مؤسساتی در سراسر جهان که در 11 کشور فعال هستند، شریک و مجوز می دهد. این سازمان می گوید قصد دارد تا پایان سال 2022 به بیش از 24 کشور در سراسر جهان گسترش یابد.

Eastward Capital Partners تامین مالی را ارائه کرد، که به شکل یک بدهی خطرپذیر، تسهیلات اعتباری غیر کاهش دهنده ارائه می شود.

برنامه‌نویسی Dojo در زمانی در حال رشد است که دسترسی به آموزش علوم کامپیوتر به‌رغم افزایش تقاضا برای استعدادهای فنی رقابتی‌تر می‌شود.

ریچارد وانگ، مدیرعامل Coding Dojo در بیانیه‌ای گفت: «در حالی که استعدادها به طور مساوی توزیع می‌شوند، فرصت‌ها چنین نیست. هر کاری که ما انجام می دهیم با هدف به حداقل رساندن شکاف اقتصادی ناشی از دسترسی به آموزش فنی مقرون به صرفه و با کیفیت است.»

وانگ Coding Dojo را در سال 2013 بنیانگذاری کرد. این شرکت آموزش هایی در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر، علم داده، امنیت سایبری و سایر فناوری ها ارائه می دهد. وقتی همه‌گیری همه‌گیر شد، مکان‌های آجر و ملات خود را بست و به مدل کسب‌وکار فقط آنلاین روی آورد. مکان هایی را در لس آنجلس و سن خوزه، کالیفرنیا بازگشایی کرده است و در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در بلوو و سیاتل است.

بر اساس گزارش دوره، بیش از 500 مدرسه کدگذاری در سراسر جهان وجود دارد.

Coding Dojo در جوایز brooztechnology امسال با جایزه Geek’s Give Back، که سازمان‌هایی را که از آموزش فناوری در جوامع کم‌نمایش حمایت می‌کنند، تقدیر می‌کند. این جایزه نقطه عطف Coding Dojo در آموزش بیش از 11000 دانش آموز در سراسر جهان را برجسته کرد و ابتکارات بسیار این برنامه را برای کمک به دانش آموزان محروم نشان داد، از جمله برنامه اخیری که به پناهندگان آموزش کدنویسی رایگان به دانش آموزان را می دهد.