منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • به طور مشابه، یک “مرکز سرگرمی” جدید راه اندازی شده است تا دسترسی شخصی به تلویزیون را برای پخش در همه دستگاه ها فراهم کند.

به طور مشابه، یک “مرکز سرگرمی” جدید راه اندازی شده است تا دسترسی شخصی به تلویزیون را برای پخش در همه دستگاه ها فراهم کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.
(به طور مشابه تصویر تلویزیونی)

به طور مشابه، استارت‌آپ مستقر در سیاتل، با حمایت بیل گیتس، راه‌اندازی Likewise TV را در روز چهارشنبه اعلام کرد، یک مرکز سرگرمی شخصی که به کاربران امکان می‌دهد به همه خدمات پخش تلویزیونی خود در یک مکان دسترسی داشته باشند.

این سرویس رایگان مشکلات جابجایی بین برنامه‌ها را از ارائه دهندگانی مانند Netflix، Amazon Prime Video، Disney + HBO Max، Hulu، Apple TV + و سایرین برطرف می‌کند. کاربران می توانند از طریق لپ تاپ، دسکتاپ و تبلت و همچنین از طریق iOS، Android و تلویزیون های متصل، وب را در یک مکان استریم کنند.

این حرکت توسعه برنامه موبایل این شرکت است که اکنون توصیه های شخصی برای نمایش های تلویزیونی، فیلم ها، کتاب ها و پادکست ها را به 5 میلیون کاربر ثبت شده ارائه می دهد.

به همین ترتیب، تلویزیون از یادگیری ماشینی، رتبه‌بندی‌های «افراد تأثیرگذار» و توصیه‌های سایر بینندگان برای ارائه توصیه‌های شخصی‌شده با هدف سلایق بیننده برای پخش استفاده می‌کند. کاربران می توانند یک نمایش یا فیلم را در لیست تماشا ذخیره کنند یا مستقیماً از سرویسی که در آن پخش می شود شروع کنند.

ایان موریس، مدیرعامل Likewise در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «اکثر بزرگسالان و بیش از 80 درصد افراد زیر 35 سال از دستگاه‌های غیر تلویزیونی برای پخش روزانه ویدیو استفاده می‌کنند. به همین ترتیب، تلویزیون یک نمای یکپارچه را در بیش از 100 سرویس استریم، همه در یک مکان ارائه می‌کند و به همه اجازه می‌دهد مورد علاقه بعدی خود را کشف کنند، به اشتراک بگذارند و حتی تماشا کنند.»

به همین ترتیب، این مثال را به اشتراک بگذارید که یک توصیه ممکن است در سرویس‌های پخش جریانی به نظر برسد:

  • فصل آخر Ozark را در نتفلیکس تمام کردید و می خواهید یک فصل دیگر داشته باشید؟ «ساحل پشه» را در Apple TV +، «Gomorrah» را در HBO Max یا حتی «Sneaky Pete» را در Prime Video تماشا کنید.

به همین ترتیب، او اولین حضور عمومی خود را در اکتبر 2018 به عنوان فرزند لری کوهن، رئیس سابق ارتباطات مایکروسافت انجام داد. کوهن رئیس Likewise و مدیر عامل Gates Ventures، شرکت سرمایه گذاری خصوصی بیل گیتس است. گیتس حامی اصلی مالی است که در اواخر سال 2021، 15 میلیون دلار در راه اندازی آن سرمایه گذاری کرد.

این شرکت قبلاً برنامه تلویزیون خود را در جولای 2020 به عنوان همراه برنامه های تلفن هوشمند خود راه اندازی کرده بود. اپلیکیشن های موبایل 250 میلیون رتبه بندی و نظر کاربران را به خود اختصاص داده اند.