• خانه
  • اخبار
  • به روز رسانی صفحه کلید جدید سامسونگ تجربه کلیپ بورد و تصحیح متن را بهبود می بخشد

به روز رسانی صفحه کلید جدید سامسونگ تجربه کلیپ بورد و تصحیح متن را بهبود می بخشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به روز رسانی صفحه کلید جدید سامسونگ تجربه کلیپ بورد و تصحیح متن را بهبود می بخشد

سامسونگ اخیرا یک به روز رسانی نرم افزاری نسبتا سنگین با شماره نسخه منتشر کرده است 5.4.70.25 این یک برنامه صفحه کلید مجازی برای گوشی های اندروید و گلکسی خود راه اندازی کرده است که اندازه آن کمی بیش از 80 مگابایت است و تغییراتی را در چهار دسته اصلی از جمله بهبود کلی در تجربه کاربری به ارمغان می آورد.

آپدیت جدید صفحه کلید سامسونگ

این به روز رسانی بر اساس تغییرات رسمی است که سامسونگ از طریق فروشگاه گلکسی منتشر کرده است. متأسفانه، همیشه دقیق یا به روز نیست. اما این یک موضوع جداگانه است.

برای شروع، ویژگی تصحیح متن که سامسونگ با One UI 4.0 معرفی کرد اکنون “هوشمندتر” است. بنابراین می توانید آن را در هر برنامه ای فعال یا غیرفعال کنید.

سپس سامسونگ رابط کاربری را در کشورهای مختلف سازگارتر کرده است. جزئیات بیشتر را می توانید در اسکرین شات های زیر مشاهده کنید، اما به خاطر داشته باشید که می توانید با رفتن به قسمت “Special Key and Character Layering” در تنظیمات صفحه کلید سامسونگ به طرح قبلی بازگردید.

آپدیت جدید صفحه کلید سامسونگ

آپدیت جدید صفحه کلید سامسونگ

سوم، با استفاده از بازخورد مشتریان، سامسونگ صفحه کلید خود را برای وارد کردن کلیدهای خاص ارتقا داده است. (حدس ما رایج ترین حروف صدادار است)سرعت ورودی کمتری دارند.

در نهایت، این به‌روزرسانی جدید صفحه‌کلید سامسونگ طیف وسیعی از رفع اشکال و سایر پیشرفت‌های کلیپ‌بورد را به همراه دارد. اتصال دهنده‌ها قبلاً بهبود یافته‌اند و خطایی که باعث از کار افتادن Notes سامسونگ در هنگام استفاده از ویژگی چسبانده شده بود برطرف شده است.

متن کلیپ بورد اکنون باید هنگام استفاده از حالت تاریک به درستی ارائه شود و حتی اصلاحات بیشتری با نسخه 5.4.70.25 ارائه می شود.

اگر این به‌روزرسانی هنوز برای دستگاه گلکسی شما منتشر نشده است، نگران نباشید. به دلیل روتین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، زمان این به‌روزرسانی ممکن است بسته به منطقه جغرافیایی کشور شما متفاوت باشد و ممکن است در آینده نزدیک این به‌روزرسانی برای شما منتشر شود.

نظر شما در مورد به روز رسانی صفحه کلید سامسونگ و تغییرات ایجاد شده برای بهبود تجربه کاربری چیست؟