• خانه
  • اخبار
  • به روز رسانی جدید Galaxy Buds 2 پشتیبانی صوتی 360 درجه را برای این ایرباس به ارمغان می آورد

به روز رسانی جدید Galaxy Buds 2 پشتیبانی صوتی 360 درجه را برای این ایرباس به ارمغان می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به روز رسانی جدید Galaxy Buds 2 پشتیبانی صوتی 360 درجه را برای این ایرباس به ارمغان می آورد

سامسونگ به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی را برای آن منتشر کرده است Galaxy Winds 2 منتشر شد که صدای فراگیر 360 درجه را برای این دستگاه به ارمغان می آورد و همچنین کیفیت تماس ها را بهبود می بخشد و اتصال بلوتوث را بهبود می بخشد. ایرباس در حال حاضر جدیدترین هدست بی سیم این شرکت است و با وجود گذشت یک سال از عرضه آن، غول کره ای هنوز جایگزینی برای این محصول معرفی نکرده است.

آپدیت جدید Galaxy Buds 2 با پشتیبانی از صدای 360 درجه

خوب است که ببینیم این شرکت همچنان به بهبود ویژگی های ارائه شده توسط جدیدترین هدفون بی سیم خود ادامه می دهد. آخرین به روز رسانی گلکسی بادز 2 که دیروز منتشر شد، قابلیتی را ارائه می دهد که به شدت در این دستگاه کمبود داشت: صدای 360 درجه.

این آپدیت همچنین نسخه سیستمی نرم افزار گلکسی بادز 2 را با کد R177XXU0AVC8 و حجمی در حدود ارائه می کند. 3 مگابایت منتشر می شود. اسکرین شات های صفحه آپدیت محصول تغییرات رسمی و اضافه شدن چندین ویژگی جدید به گلکسی بادز 2 را نشان می دهد.

در همین حال، مهم ترین ویژگی جدید اضافه شده، صدای فراگیر 360 درجه است که قبلا در Galaxy Buds Pro شاهد آن بودیم. این ویژگی تجربه صدایی «شبیه تئاتر» را فراهم می کند زیرا کاربر اساساً می تواند حس کند که صدا از کجا می آید.

آپدیت جدید Galaxy Buds 2 با پشتیبانی از صدای 360 درجه

آپدیت جدید Galaxy Buds 2 با پشتیبانی از صدای 360 درجه

به روز رسانی امروز کیفیت تماس را نیز بهبود می بخشد. این ویژگی جدید بسیار خوب خواهد بود. حتی اگر گلکسی بادز 2 کیفیت تماس بسیار بهتری نسبت به مدل قبلی خود ارائه دهد، دیدن بهبودهای بیشتر در این عملکرد مهم همیشه عالی است. در نهایت، اتصال و پایداری بلوتوث برای ارائه تجربه کاربری بهتر بهبود یافته است.

به‌روزرسانی Galaxy Buds 2 در حال حاضر در بازارهای خاصی در دسترس است. البته انتظار می رود که آپدیت جدید به زودی به سایر مناطق نیز برسد. کسانی که یک جفت ایرباس گلکسی بادز 2 دارند باید به زودی اعلان آپدیت دستگاه خود را ببینند.

نظر شما در مورد آپدیت جدید گلکسی بادز 2 با پشتیبانی از صدای 360 درجه چیست؟