• خانه
  • اخبار
  • به روز رسانی آزمایشی MIUI 13 در دستگاه های شیائومی 11 باعث خرابی آنها شد

به روز رسانی آزمایشی MIUI 13 در دستگاه های شیائومی 11 باعث خرابی آنها شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به روز رسانی آزمایشی MIUI 13 در دستگاه های شیائومی 11 باعث خرابی آنها شد

به روز رسانی آزمایشی MIUI 13 بدون شک بسیار بحث برانگیز است. بیشتر به این دلیل که تقریباً چیزی جز تصاویر پس زمینه جدید به مصرف کنندگان جهانی ارائه نکرده است! البته کمی اغراق می‌کنم، اما نسخه سریع‌تر سال گذشته به جبران تغییرات جزئی در این نسخه از رابط کاربری شیائومی کمک کرد. آیا می دانستید که اندروید 12 در حال حاضر به چند دستگاه موجود محدود شده است؟ پوکو ایکس 3 پرو او هم رسید. اما شبیه منابع پس از یک دوره آرام و به روز رسانی مناسب، این شرکت ممکن است با مشکل دیگری روبرو شود. در بررسی این موضوع با ترنجی همراه باشید.

متاسفانه به گفته منابع، آپدیت آزمایشی جدید MIUI 13 بر اساس اندروید 12 بر روی گوشی های خانواده شیائومی Mi 11 باعث خرابی آن ها می شود. آیا با Break آشنایی دارید؟ این کلمه در ترجمه ساده به این معنی است که دستگاه بعد از به روز رسانی روشن نمی شود. تیم آزمایش گزارش می دهد که شیائومی می 11، شیائومی می 11 اولترا و شیائومی می 11 لایت را با این آپدیت MIUI13 خراب کرده است. ما امیدواریم که شما هزینه ای برای برچیدن از طرف!

در سوی دیگر ماجرا اما اپلیکیشن دوربین مشکل دارد و کار نمی کند یا بین آن ها متوقف می شود.

مادربردهای سوخته 11 می شیائومی رای مصرف کنندگان را به دست آورد!

این مشکلات جدید نیستند زیرا شیائومی با آنها آشنایی دارد!

دستگاه های خراب در دست کاربران شگفت زده در نتیجه به روز رسانی های جدید MIUI برای شیائومی چیز جدیدی نیست. به یاد داشته باشید نسخه بتا اولیه اندروید 12 در پایان سال گذشته، برخی از دستگاه های Mi 11 Ultra و Mi 11 بی فایده بودند? گویی این کافی نبود و اکنون به نظر می رسد که MIUI 13 نه تنها در دستگاه های ذکر شده در بالا، بلکه حتی در Mi 11 Lite 5G نیز تأثیر مشابهی دارد!

در حال حاضر، به نظر می رسد این مشکل به آزمایش کننده های رابط کاربری آینده شیائومی محدود شود. اگرچه این شرکت به آزمایش‌کنندگان بتا در مورد خطرات مرتبط با آن‌ها هشدار می‌دهد، خاموش کردن تلفن‌های آنها واقعاً ناعادلانه است!

به روز رسانی آزمایشی MIUI 13 در دستگاه های شیائومی 11 باعث خرابی آنها شد

شیائومی هنوز مشکلات مربوط به آپدیت آزمایشی MIUI 13 را تایید نکرده است

شیائومی هنوز این مشکل را تایید نکرده است. در چنین مواقعی توصیه می‌شود که خلبان‌های آزمایشی، آخرین آپدیت را روی دستگاه‌های سری Mi 11 فلش نکرده و نصب نکنند، بلکه منتظر بروزرسانی بعدی باشند. همچنین به کاربران پایدار توصیه می شود در این زمان نسخه های آزمایشی را به صورت دستی دانلود نکنند.

به گزارش سایت خبری گیزموچینادلیل فنی در حال حاضر مشخص نیست اما به نظر می رسد این مشکل در هنگام نصب OTA از طریق برنامه آپدیت گوشی رخ می دهد.

به نظر می رسد که شیائومی شروع به راه اندازی مشکلات MIUI 13 کرده است که هنوز به طور کامل ارائه نشده اند! فقط می توان امیدوار بود که ردپای این مشکلات در آپدیت های پایدار دیده نشود. اینها گوشی های میان رده با مشکلات معمول میان رده نیستند. صحبت از پرچمداران شیائومی و مشکل شکستگی کامل گوشی است.

نطر شما چی هست؟ آیا شیائومی می تواند با این مشکلات کنار بیاید و بتواند یک به روز رسانی یکپارچه برای نسخه پایدار ارائه دهد؟ آیا از روند به روز رسانی این شرکت راضی هستید؟