منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • به دلیل انتشار تیزرهای جدید ردمی، تاریخ انتشار خانواده Redmi Note 12 نزدیک است

به دلیل انتشار تیزرهای جدید ردمی، تاریخ انتشار خانواده Redmi Note 12 نزدیک است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به دلیل انتشار تیزرهای جدید ردمی، تاریخ انتشار خانواده Redmi Note 12 نزدیک است

اگرچه شیائومی به تازگی سری Redmi Note 11 را در سراسر جهان عرضه کرده است، اما به نظر می رسد که معرفی خانواده Redmi Note 12 بسیار نزدیک است. در واقع، برند Redmi این شرکت در حال حاضر برای یک رویداد جدید آماده می شود. منابع حدس می زنند که این رویداد مربوط به معرفی سری ردمی نوت 12 باشد که با بررسی جزئیات آن در ترنجی همراه شما خواهیم بود.

این خبر را لو ویبینگ، مدیرعامل Redmi از طریق شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرده است. او در این پست تیزری منتشر کرد که باید سریال باشد ردمی نوت 12 در چین ذکر شده است. او قول می دهد که سری Redmi Note 12 افزایش قابل توجهی در عملکرد نسبت به سری Redmi Note 11 ارائه می دهد.

مدیرعامل برند ردمی خاطرنشان می کند که از سال 2021، برند ردمی تصمیم دارد سالانه دو سری گوشی ردمی نوت را روانه بازار کند. در همین راستا، سری Redmi Note 10 که در نیمه اول سال 2021 در چین عرضه شد و سری Redmi Note 11 در نیمه دوم سال در چین معرفی شدند. مدیر Redmi می گوید که این شرکت سری Redmi Note 10 را بر اساس “قدرت عملکرد” ​​در اوایل سال 2021 عرضه کرده است. به این ترتیب، Redmi می خواست عملکرد را به مخاطبانی ارائه دهد که بیش از هر چیز دیگری به سرعت دستگاه علاقه دارند. . در حالی که سری Redmi Note 11 که در اواخر سال 2021 معرفی شد، بیشتر «شیک و متمرکز بر دوربین» بود.

پوستر جدید Redmi خانواده Redmi Note 12 را معرفی می کند

پوستر جدید Redmi خانواده Redmi Note 12 را معرفی می کند

شیائومی ردمی نوت 12 و ردمی نوت 13 را در سال 2022 معرفی می کند

بر این اساس، مدیر Redmi تأکید می کند که برند Redmi در تلاش است تا در سال 2022 از همین استراتژی استفاده کند. این بدان معنی است که دو سری دستگاه Redmi Note را در یک سال ارائه می دهد. از این رو این بدان معناست که در نیمه اول سال جاری شاهد عرضه سری Redmi Note 12 با تمرکز بر عملکرد CPU خواهیم بود. در نیمه دوم سال 2022 احتمالا شاهد سری Redmi Note 13 با طراحی شیک و دوربین های قدرتمند خواهیم بود.

در پایان این پست، مدیر عامل Redmi به طرفداران اختصاصی شیائومی خود گفت که Redmi بازخوردهایی از طرفداران و مصرف کنندگان دریافت کرده است مبنی بر اینکه طرح نامگذاری Redmi با استراتژی بازاریابی اصلی این برند در تضاد است. از این رو برند Redmi Note در حال حاضر پذیرای هرگونه پیشنهاد از سوی طرفداران و کاربران اینترنتی برای نام گذاری سری بعدی خانواده «ردمی نوت» است.

در حال حاضر نام های مختلفی توسط مصرف کنندگان چینی برای سری بعدی گوشی های Redmi Note ارائه شده است. به نقل از منبعاین نام ها عبارتند از Redmi Note 12، Redmi Note 11T، Redmi Note 12X و Redmi Note 12T.

شیائومی و ردمی چه نامی را برای سری بعدی Redmi Note خود انتخاب خواهند کرد؟ در هر صورت، با هر نامی، شیائومی سری جدید گوشی های ردمی نوت را اواخر اردیبهشت تا اواسط خرداد امسال معرفی خواهد کرد. آیا منتظر معرفی خانواده Redmi Note 12 هستید؟