به‌روزرسانی iOS 16 شامل برنامه‌های جدید اپل و راه‌های جدیدی برای تعامل با سیستم‌عامل می‌شود

به‌روزرسانی iOS 16 شامل برنامه‌های جدید اپل و راه‌های جدیدی برای تعامل با سیستم‌عامل می‌شود

انتظار می رود اپل کنفرانسی را برای توسعه دهندگان برگزار کند WWDC 2022 امسال در 16 ژوئن 1401 برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود که این شرکت iOS 16، iPadOS macOS 13، watchOS 9 و احتمالاً سخت‌افزار جدیدی را برای این رویداد ارائه کند. هنوز اطلاعات و شایعاتی در مورد نسخه آینده سیستم عامل موبایل اپل منتشر نشده است. با این حال، یک گزارش جدید نشان می دهد که این شرکت ممکن است راه های جدیدی برای تعامل با سیستم عامل و همچنین برنامه های کاربردی جدید با iOS 16 ارائه دهد.

برنامه های جدید اپل برای iOS 16

گورمن در آخرین شماره بولتن مشمول بیان می‌کند که در حالی که بعید است iOS 16 تغییری اساسی در طراحی داشته باشد، از قابلیت همکاری جدید و برخی «برنامه‌های جدید اپل» بهره خواهد برد.

از زمانی که ویجت ها با iOS 14 به روز شدند، کاربران مدت ها امیدوار بودند که اپل ابزارهای تعاملی را به iOS بیاورد. گجت ها تا حد زیادی در iOS 15 دست نخورده باقی می مانند، بنابراین امید است که ویجت تغییرات قابل توجهی در iOS 16 ایجاد کند.

در حالی که من انتظار ندارم اپل یک طراحی مجدد کامل از ظاهر کلی سیستم عامل ارائه دهد، تغییرات عمده سیستم، راه های جدید برای تعامل و برخی از برنامه های جدید اپل باید ساخته شوند. اخبار مربوط به watchOS 9 نیز قابل توجه خواهد بود.

برنامه های جدید اپل برای iOS 16

گورمن همچنین امروز اضافه کرد که watchOS 9 یک ارتقاء “قابل توجه” خواهد بود. او قبلاً آن را دارد گزارش داده بود یک سیستم اطلاع رسانی اصلاح شده و ویژگی های جدید ردیابی سلامت و تناسب اندام برای iOS 16 در دست توسعه است.

همانطور که گفتیم، رویداد مورد انتظار است توسعه دهندگان WWDC امسال اپل در 6 ژوئن برگزار می شود که احتمالاً شاهد ارائه نسخه های جدید iOS، iPadOS، WatchOs و MacOS خواهیم بود. همچنین شایعاتی مبنی بر ارائه چندین مدل مک در این مراسم وجود دارد.

در نهایت، نظر شما در مورد ویژگی های جدید اپل در iOS 16 از جمله برنامه های جدید و سیستم تعاملی چیست؟