• خانه
 • اخبار
 • به‌روزرسانی GeekWire 200: ببینید کدام استارت‌آپ‌های شمال غرب اقیانوس آرام در حال ارتقای رتبه‌بندی هستند

به‌روزرسانی GeekWire 200: ببینید کدام استارت‌آپ‌های شمال غرب اقیانوس آرام در حال ارتقای رتبه‌بندی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به‌روزرسانی GeekWire 200: ببینید کدام استارت‌آپ‌های شمال غرب اقیانوس آرام در حال ارتقای رتبه‌بندی هستند

به‌روزرسانی GeekWire 200: ببینید کدام استارت‌آپ‌های شمال غرب اقیانوس آرام در حال ارتقای رتبه‌بندی هستند
ده استارت آپ برتر brooztechnology 200 در پایان سال 2021 و در سه ماهه سوم سال 2022.

آخرین به‌روزرسانی رتبه‌بندی brooztechnology 200، چهار تازه‌وارد به 10 شرکت برتر و چندین استارت‌آپ را نشان می‌دهد که حرکت‌های بزرگی را در این فهرست انجام داده‌اند.

فهرست ما بهترین استارت آپ های خصوصی در شمال غربی اقیانوس آرام را رتبه بندی می کند. این از فهرست گسترده‌تر ما از بیش از 1100 استارت‌آپ فناوری مستقر در واشنگتن، اورگان، آیداهو و بریتیش کلمبیا استخراج شده است.

رتبه بندی با استفاده از یک الگوریتم وزنی ایجاد می شود که پیروان رسانه های اجتماعی، تعداد تخمینی کارمندان (از طریق لینکدین) و لینک های وب ورودی را در نظر می گیرد. از امسال، استارت‌آپ‌هایی که اکثریت آن‌ها متعلق به سهام خصوصی هستند یا 15 سال یا بیشتر دارند واجد شرایط نیستند – به همین دلیل است که Blue Origin که در سال 2001 تأسیس شد، دیگر رتبه اول را ندارد. شرکت های 15 سال یا بیشتر نیز دیگر واجد شرایط نخواهند بود.

برای دریافت نکات مهم از رتبه بندی این ماه به ادامه مطلب بروید. لیست بودجه اخیر ما را برای آخرین معاملات استارت آپی شمال غرب اقیانوس آرام بررسی کنید و برای خلاصه هفتگی اخبار، تحلیل ها و بینش های اکوسیستم استارت آپی منطقه که در روزهای جمعه ارائه می شود، در استارتاپ های brooztechnology مشترک شوید.

خوراکی های عالی

 • چهار شرکت کننده جدید در 10 نفر برتر وجود دارد: ارائه دهنده نرم افزار فروش سازمانی نقطه اوج; سازنده نرم افزار سالن و اسپا زنوتیس; شرکت املاک و مستغلات فلای هومز; و یک استارت آپ edtech آموزشی.
 • پنج استارت آپ در brooztechnology 200 در ردیاب مخفف ما ظاهر شد – از جمله Qumulo، کاروان، Dutchie، Esper، و ایدئوکلیک. این روند از یک روند فناوری ملی پیروی می کند زیرا شرکت ها هزینه ها را کاهش داده و باند خود را برای مقابله با فشارهای اقتصادی گسترش می دهند. این استارت آپ ها به طور متوسط ​​حدود 60 کارمند یا نزدیک به 16 درصد از نیروی کار خود را اخراج کردند.
 • مربوط به امور مالی استارت آپ ها سریع ترین رده در حال رشد را دارند و پنج شرکت brooztechnology 200 را می سازند. اکنون 17 شرکت در این بخش وجود دارد که از 12 در سال 2021 افزایش یافته است. شرکت های جدید شامل سیلا، مس، تبادل PTO، خانه ها رسید، و تشکیلات.
 • دو ارز دیجیتال جدید استارت آپ ها از ابتدای سال جاری در brooztechnology 200 ظاهر شدند، علیرغم اینکه سال پرفراز و نشیب برای صنعت بود. در حال حاضر چهار استارتاپ در این دسته بندی وجود دارد، از جمله نوری، سیلا، کوینمهو StormX.
 • به سرعتاستارت‌آپی که نرم‌افزاری را برای خرده‌فروشان خواربارفروشی فراهم می‌کند، از همه استارت‌آپ‌های دیگر پیشی گرفت و 90 رتبه در لیست صعود کرد. اکنون رتبه 96 را به خود اختصاص داده است و اخیراً به دلیل جذب 100 میلیون دلار برای افزایش رشد، خبرساز شده است.
 • هوت سوئیتیک استارت‌آپ مستقر در ونکوور، بریتیش کلمبیا که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های رسانه‌های اجتماعی را مدیریت کنند، به رتبه اول صعود کرد. گمانه زنی هایی وجود دارد که Hootsuite ممکن است در سال جاری به صورت عمومی عرضه شود.

سایر محرک های بزرگ

 • بازی های Final Strikeاستارت‌آپ بازی‌های ویدیویی مستقر در ردموند واقع در واشنگتن، ۵۲ رتبه کسب کرد. اکنون در رتبه 146 قرار دارد.
 • دیکو، یک استارت آپ در سیاتل که سخت افزار روشنایی هوشمند می فروشد، 45 پله صعود کرد. اکنون در رتبه 154 قرار دارد.
 • Logixboard، یک استارت آپ در سیاتل که نرم افزار را به شرکت های حمل و نقل می فروشد، 41 رتبه کسب کرد. اکنون در رتبه 146 قرار دارد و اخیراً 32 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
 • کتاب حقوقییک استارت‌آپ در سیاتل که به شرکت‌ها کمک می‌کند برای کارمندان بین‌المللی خود درخواست ویزا کنند، 35 رتبه کسب کرد. اکنون در رتبه 131 قرار دارد.
 • فوق العاده مقاوم، مستقر در Bellevue، Wash.، که به شرکت ها کمک می کند تا با قوانین حفاظت از داده ها و حریم خصوصی ایالتی و بین المللی مطابقت داشته باشند، 34 رتبه را کسب کرد. اکنون در رتبه 138 قرار دارد.

عناوین

 • فلکس، یک استارت آپ در سیاتل که فضای انبار بر اساس تقاضا را برای خرده فروشان آنلاین ارائه می دهد و در رتبه هفدهم لیست قرار گرفت، به جدیدترین شرکت تک شاخ سیاتل تبدیل شده است. ارزش آن پس از جمع آوری 119 میلیون دلار از 1 میلیارد دلار گذشت.
 • محلیک استارت‌آپ در سیاتل که برای شرکت‌های املاک و مستغلات نرم‌افزار می‌سازد، ۱۰۰ میلیون دلار در یک دور به رهبری Goldman Sachs Asset Management جمع‌آوری کرده است. این استارتاپ 26 رتبه صعود کرد و اکنون در جایگاه 51 قرار دارد.
 • انرژی زاپیک استارت آپ در منطقه سیاتل که اخیراً به brooztechnology 200 اضافه شده است، 160 میلیون دلار برای تأمین بودجه برنامه های خود برای تولید برق در مقیاس از همجوشی هسته ای جمع آوری کرده است. رتبه 197 را دارد.
 • اکوداینیک استارت آپ مستقر در کرکلند در واشنگتن که پلتفرم های راداری می سازد، در ماه ژوئن 135 میلیون دلار جمع آوری کرد. رتبه 109 را به خود اختصاص داده است.
 • کاروانیک بازار حمل و نقل در سیاتل، در ماه آوریل 260 میلیون دلار جذب کرد و ارزش آن را به بالای 2.3 میلیارد دلار رساند. کمتر از دو ماه بعد، حدود 90 کارمند یا حدود 7 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد. رتبه 4 را دارد.