• خانه
  • اخبار
  • به‌روزرسانی جدید YouTube Music ویژگی‌های جالب و مفیدی دارد

به‌روزرسانی جدید YouTube Music ویژگی‌های جالب و مفیدی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به‌روزرسانی جدید YouTube Music ویژگی‌های جالب و مفیدی دارد

گوگل واقعاً به YouTube Music پایان داده و یک برنامه موسیقی محبوب راه اندازی کرده است. آپدیت جدید YouTube Music ویژگی های جالب و مفیدی را به همراه دارد که از جمله آنها می توان به الگوریتم جدید میکس رادیویی و خودکار، Family Shelf و WearOS Shuffle اشاره کرد. اس ترنجی با من باش.

به‌روزرسانی جدید YouTube Music با ویژگی‌های جذاب و شگفت‌انگیز

YouTube Music اخیراً تعدادی ویژگی جالب دریافت کرده است، از جمله برخی موارد اضافه شده قابل توجه که عملکرد آن را بهبود می بخشد. اکنون 9to5Google یک الگوریتم جدید برای میکس‌های خودکار رادیو و آهنگ‌ها و یک لیست پخش جدید گزارش می‌کند که هنرمندانه بیشتری را به این لیست‌های پخش اضافه می‌کند و همچنین یک قفسه شنیداری خانوادگی جدید.

تیم YouTube Music می‌گوید که سخت کار کرده‌اند تا الگوریتم موسیقی رادیویی و میکس‌های خودکار لیست پخش را بهبود بخشند، و این به‌روزرسانی اساساً منطق قسمت پشتی را بهبود می‌بخشد و انتخاب می‌کند که کدام آهنگ‌ها باید در آن دسته‌ها قرار گیرند. به لطف این تغییر، تیم می گوید امکان افزایش لایک و کشف آهنگ ها وجود دارد که تقریباً هدف از رادیو و میکس خودکار است.

به‌روزرسانی جدید YouTube Music

علاوه بر این، این شرکت می گوید که در آینده بهبودهای بیشتری در این عملکرد وجود خواهد داشت. اما این تمام ماجرا نیست اگر اکنون آهنگی را از نتایج جستجو انتخاب کنید، به جای ایجاد ایستگاه رادیویی، فقط آهنگ را پخش می کند. البته، همچنان می‌توانید پخش خودکار را از صف Up Next روشن کنید.

یکی دیگر از تغییرات مفید YouTube Music، ویژگی جدید Family Shop است. این ویژگی برای کسانی است که معمولا به موسیقی مناسب خانواده گوش می دهند و یک میکس خانوادگی شخصی ایجاد می کنند. این میکس شامل آهنگ های مورد علاقه و همچنین آهنگ های جدیدی است که ممکن است دوست داشته باشید.

Family Shelf در نمایش شما ظاهر می شود و Family Mix اولین لیست پخش در آن خواهد بود. تیم YouTube Music همچنین اعلام کرد که ویژگی‌های مشابه برای شنوندگان خانوادگی همچنان ساخته خواهد شد. این شرکت قصد دارد با Family Mix و همچنین ادغام بهتر تلویزیون‌های هوشمند و کنسول‌های بازی آزمایش کند، اما شرکت به زمان عرضه آنها اشاره نمی‌کند.

برنامه YouTube Music برای اندروید با یک ویژگی بسیار مفید به روز شده است

بهبود و ارتقاء به همین جا ختم نمی شود. قفسه Listen Again برای تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی، به لطف آپدیت جدید، دیگر موارد تکراری را نشان نمی دهد و نتایج بیشتری خواهد داشت. YouTube Music همچنین به‌روزرسانی‌هایی را برای سیستم عامل YouTube Music Wear ارائه کرد. به‌جای محدود کردن پخش سفارشی یا از سرگیری فهرست‌های پخش، این امکان را نیز دارد که موسیقی‌هایی را که دانلود کرده‌اید به طور همزمان پخش کند.

ویژگی‌های جدیدی که YouTube Music را تکمیل می‌کند

YouTube Music اخیراً مجموعه ویژگی های خود را گسترش داده و تغییرات جالبی را در سرویس پخش موسیقی خود ایجاد کرده است. این اپلیکیشن اخیرا یک رابط کاربری جدید به نام «افزودن به لیست پخش» برای اندروید و iOS معرفی کرده است. رابط جدید از یک چرخ فلک برای بخش های آخر استفاده می کند و حجم لیست های پخش و همچنین تعداد آهنگ های هر لیست پخش را نشان می دهد.

به‌روزرسانی جدید YouTube Music

همچنین یک تبادل جدید آهنگ و ویدیو برای نسخه وب وجود دارد. این به شما امکان می‌دهد از موزیک ویدیوی رسمی یک آهنگ به نسخه‌ای از آلبوم بروید که به جای ویدیو، جعبه هنری آلبوم را نشان می‌دهد.

مطابق با PhoneArena، اپلیکیشن YouTube Music برای اندروید اخیرا امکان اشتراک گذاری آهنگ ها را در اسنپ چت نیز فراهم کرده است. کاربران IOS این قابلیت را در ماه اکتبر دریافت کردند و کاربران اندروید نیز به زودی این قابلیت را دریافت خواهند کرد. این ویژگی به شما امکان می دهد آنچه را که در حال حاضر به آن گوش می دهید با لمس یک دکمه با اسنپ چت به اشتراک بگذارید و همچنین به شما کمک می کند آن را با دوستان خاص یا به عنوان یک داستان به اشتراک بگذارید. اضافه کردن.

سرانجام، YouTube Music اخیراً به یکی از ویژگی های محبوب Play Music تبدیل شده است. همچنین با قابلیت ذخیره در صف کاملتر از همیشه است. این ویژگی شامل اضافه کردن آهنگ ها یا آلبوم ها به صف شما و سپس باز کردن Next از صفحه Now Playing است، دکمه “ذخیره” را دریافت می کنید.

ویژگی رادیویی ویژه در YouTube Music منتشر شد

پس از کلیک بر روی دکمه “ذخیره”، کار بسیار ساده است. سپس پنجره “افزودن به لیست پخش” را خواهید دید و سپس شما را به مجموعه موجود می برد. همچنین می توانید یک مجموعه جدید ایجاد کنید. نکته جالب در مورد آن این است که وقتی انتخاب خود را دوست دارید در زمان شما صرفه جویی می کند، زیرا ذخیره آن در لیست پخش به صورت دستی می تواند زمان زیادی را ببرد. نظر شما در این مورد چیست؟