• خانه
  • اخبار
  • به‌روزرسانی جدید Google Meet ویژگی‌های صوتی مهمی را اضافه می‌کند

به‌روزرسانی جدید Google Meet ویژگی‌های صوتی مهمی را اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به‌روزرسانی جدید Google Meet ویژگی‌های صوتی مهمی را اضافه می‌کند

گوگل در ارائه نرم افزارهای ارتباطی فوق العاده توانا و با تجربه است. تجربه و تخصص این شرکت در یک زمینه اغلب به حوزه های دیگر نیز گسترش می یابد و این پلتفرم یا سیستم را بیش از هر زمان دیگری غنی می کند. در این صورت طبق اخبار منتشر شده، آپدیت جدید گوگل میت قابلیت های صوتی مهمی را اضافه می کند. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

به‌روزرسانی جدید Google Meet چه تغییراتی را به همراه خواهد داشت؟

Google Meet برنامه Google در این هفته به‌روزرسانی کوچک اما مهمی دریافت می‌کند که قابلیت‌های کاهش نویز را به برنامه اضافه می‌کند. این قابلیت جدید امروز در اختیار تمامی کاربران این پلتفرم قرار گرفته است و برای بهره مندی از قابلیت کاهش نویز نیازی به اعمال هیچ تغییری در تنظیمات اپلیکیشن نیست.

اگر کاربران Google Mate با استفاده از یک دستگاه سخت افزاری به جلسه ای بپیوندند، می توانند از ویژگی کاهش نویز استفاده کنند. این ویژگی برای سازمان‌دهنده جلسه Google Workspace نیز در دسترس است. توجه به این نکته ضروری است که در صورت دسترسی کاربر به کاهش نویز، این قابلیت در تمامی جلسات بدون توجه به اینکه سازمان دهنده جلسه دارای کاهش نویز باشد یا خیر، فعال می شود.

به‌روزرسانی جدید Google Meet

به گزارش سایت خبری PhoneArenaحساب‌های Google Workspace که به سازمان‌هایشان در هنگام ملاقات با افراد دیگر در خارج از خانه امکان کاهش نویز را می‌دهند، می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند، اما فقط در طول جلسه به آن دسترسی داشته باشند.

ویژگی جدید به طور پیش‌فرض برای حساب‌های Google Workspace Business Standard، Business Plus، Enterprise Essentials، Enterprise Standard، Frontline، Enterprise Plus و Workspace Individual Subscriber فعال است. با این حال، ویژگی حذف نویز به طور پیش فرض برای حساب های Education Plus و Teaching and Learning Upgrade فعال نمی شود. نظر شما در مورد آپدیت جدید Google Meet و ویژگی جدیدی که همراه آن است چیست؟ آیا از این بستر برای جلسات کاری خود استفاده می کنید؟ به نظر شما این برنامه به چه ویژگی های دیگری نیاز دارد؟